اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 21 تیر 1399
05 اسفند 1398 05 اسفند 1398
18:08 18:08

واکنش ستاره شهرخودرو به دیدار برابر پرسپولیس

 مهاجم گلزن تیم فوتبال شهر خودرو گفت: با توجه به شناختی که از تفکرات یحیی گل‌محمدی داریم، تلاش می‌کنیم تا برابر پرسپولیس امتیاز بگیریم.

کری خوانی ستاره شهر خودرو برای پرسپولیسی ها

به گزارش سلام نو، امین قاسمی‌نژاد درباره پیروزی تیمش برابر نفت مسجدسلیمان گفت: با تیمی بازی داشتیم که یکی از بهترین سال‌های فوتبالش را سپری می‌کند و برابر هیچ‌کدام از مدعیان قهرمانی شکست نخورده بود. آنها منظم فوتبال بازی می‌کنند و مربی کاربلدی دارند. نفت مسجدسلیمان در جام حذفی هم ما را شکست داده بود، ولی در این بازی تیم برتر میدان بودیم و آنها حرف خاصی برای گفتن نداشتند. با وجود فشار زیادی که روی بازیکنان وجود داشت، ولی خوشبختانه سه امتیازی مهم گرفتیم.

مهاجم تیم فوتبال شهر خودرو درباره گل تماشایی‌اش در این بازی و اینکه آیا زیاد تمرین شوت‌زنی می‌کند، خاطر نشان کرد:‌ راستش را بخواهید من زیاد تمرین شوت‌زنی نمی‌کنم و از بچگی با هر دو پا خوب شوت می‌زدم. خدا را شکر که در این بزای هم گل زدم و امیدوارم تا پایان لیگ برتر تعداد گل‌هایم را بیشتر کنم.

وی راجع به دیدار بعدی تیمش برابر پرسپولیس که در غیاب هواداران برگزار خواهد شد، تصریح کرد: فوتبال بدون تماشاگر جذابیتی ندارد و ما غیبت هواداران را در بازی دیروز حس کردیم. بازی با پرسپولیس هم شرایط خاص خودش را دارد و تلاش می‌کنیم که از این بازی امتیاز بگیریم.

قاسمی‌نژاد درباره تقابل با یحیی گل‌محمدی خاطرنشان کرد: آقا یحیی زحمات زیادی برای تیم ما کشید و حالا باید مقابل این مربی بازی کنیم. ما از تفکرات یحیی گل‌محمدی شناخت داریم، ولی طبیعتاً ایشان هم تیم سابقش را می‌شناسد. با این حال تلاش می‌کنیم تا برابر پرسپولیس نتیجه خوبی بگیریم./ایپنا

اخبار مرتبط

icon news

دوست وزیر سابق یا یک وزارت نفتی؛ چه کسی عضو هیئت مدیره پرسپولیس می‌‎شود؟

پرسپولیس این روزها هیئت مدیره ناقضی دارد و با مهدی رسول‌پناه، علی رغبتی و مهرداد هاشم...

گل‌محمدی پرسپولیس را تهدید به استعفا کرد

سرمربی پرسپولیس گفت: اگر باشگاه تصمیمی برای اعضای هیات مدیره نگیرد، از سمت خود کناره‌...

پرسپولیسی‌ها باکالدرون به توافق می‌رسند

 مهدی خواجوند معاون حقوقی پرسپولیس اعلام کرد: پالس های مثبتی از کالدرون گرفته‌ایم و م...

حضور سیدجلال حسینی در محل باشگاه پرسپولیس

 سیدجلال حسینی  کاپیتان پرسپولیس ظهر امروز به محل این باشگاه مراجعه کرده است.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news