اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 13 فروردین 1399
05 اسفند 1398 05 اسفند 1398
19:25 19:25
سخنگوی فدراسیون فوتبال

بازی های هفته بعدی لیگ برتر هم بدون تماشاگر برگزار می شوند

سخنگوی فدراسیون فوتبال عنوان کرد که بازی های هفته بیست و یکم لیگ برتر تا اطلاع ثانوی بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

به گزارش سلام نو، در روزهای اخیر و پس از شیوع ویروس کرونا در ایران، ماجرای تصمیم نهادهای مرتبط در مورد نحوه مدیریت و برگزاری مسابقات ورزشی حاشیه ساز شده است. در مهم ترین مورد، تیم های لیگ برتری فوتبال با این معضل دست و پنجه نرم می کنند.


طبق اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، مقرر شد 3 دیدار باقی مانده از هفته بیستم لیگ برتر روز 4 اسفند (دیروز) بدون حضور تماشاگران برگزار شود. این موضوع برای تیم های میزبان ناراحت کننده بود اما جدی ترین واکنش در اصفهان دیده شد؛ جایی که سپاهان در دیدار با پرسپولیس به زمین نرفت و بازی مهم این دو تیم با تصمیم مسئول برگزار کننده، لغو شد.

حالا ابهام جدید در این زمینه، مربوط به بازی های هفته بیست و یکم لیگ برتر است که طبق برنامه باید روزهای 8 و 9 اسفند برگزار شوند. در مورد این بازی ها صحبت های مختلفی شده بود و حتی تیم های متضرر شده دیروز مثل سپاهان هم نگران بودند که قانون بازی بدون تماشاگر در هفته بعدی رعایت نشود و بازی ها کلا لغو شود.

با این تفاسیر، عصر امروز صحبت های هدایت ممبینی پس از جلسه ویژه ای که درباره بازی سپاهان و پرسپولیس در فدراسیون تشکیل شد، شائبه جدیدی را به وجود آورد. ممبینی درباره بازی های آتی گفت: وزارت ورزش اعلام کرده بود کلیه مسابقات ورزشی از امروز دوشنبه به مدت 10 روز کلا تعطیل است و بعد از این 10 روز فکر می کنم تصمیمات جدیدتری در صورت لزوم گرفته می شود.


این صحبت های عضو هیئت رئیسه فدراسیون باعث شد همه تصور کنند بازی های هفته بیست و یکم رسما لغو شده و تصمیم قبلی تغییر کرده است. اما سهیل مهدی، سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ این موضوع را تکذیب و اعلام کرد بازی های هفته بیست و یکم مثل سه دیدار دیروز، بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

همچنین امیر مهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال عنوان کرد: براساس آخرین ابلاغیه و تصمیم گیری صورت گرفته رقابت‌های هفته‌های آتی لیگ برتر، لیگ یک، دو و سه تا اطلاع ثانوی بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. براین اساس، تغییری در تصمیم مورد اشاره گرفته نشده است./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

انتقادات شدید فغانی از فدراسیون فوتبال

داور پیشین لیگ برتر فوتبال ایران نسبت به وضعیت داوری در ایران و بی توجهی فدراسیون فوت...

پیام کرونایی دیاباته به مردم+فیلم

ستاره گلزن استقلال در یک پیام ویدئویی توصیه کرد که برای در امان ماندن از ویروس کرونا ...

انتخاب نبی قانونی است!

سایت فدراسیون فوتبال این ارگان درباره موضوعات منتشره پیرامون انتخاب سرپرست دبیرکلی فد...

وضعیت وخیم فوتبالیست معروف مبتلا به کرونا

دروازه‌بان سابق تیم ملی ترکیه و باشگاه بارسلونا که به ویروس کرونا مبتلا شده است، در و...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news