اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 13 فروردین 1399
05 اسفند 1398 05 اسفند 1398
22:11 22:11

پیکه: ما مدعی اول قهرمانی نیستیم

مدافع اسپانیایی باشگاه بارسلونا گفت: «اگرچه ما مدعی اول قهرمانی نیستیم، اما به هر حال ما بارسلونا هستیم و می توانیم تا مراحل پایانی پیش برویم.»

به گزارش سلام نو، بارسلونا در هفته های اخیر گاهی علیرغم ارائه نمایش های نه چندان خوب موفق به کسب پیروزی در لالیگا شده و همین موضوع هواداران این تیم را نگران ساخته است. در نشست خبری پیش از دیدار با ناپولی، جرارد پیکه ابراز امیدواری کرد بارسلونا در این هفته حساس موفق به کسب نتایج خوبی شود.

جرارد پیکه گفت: "این یک بازی تاریخی است. وقتی شما بازیکن باشید، دوست دارید تجربیات جدیدی را امتحان کنید و در یکی از این بازی ها حضور یابید. اگرچه ناپولی شروع خوبی نداشت، اما شرایط این تیم در بازی های اخیر بهبود یافته و این تیم انگیزه بالایی دارد. بازی کردن در برابر بزرگان به رقبا انگیزه می دهد و ما باید آگاه باشیم که از رقیب نترسیم. ناپولی اخیرا بهبود یافته است، آنها بازیکنان خیلی خوبی دارند و اگر با طرز فکر صحیح به میدان نرویم، دچار دردسر خواهیم شد. مهم است که فردا گل بزنیم.

ما سعی می کنیم کار خود را انجام دهیم. در بارسلونا اگر موفق به کسب نتایج خوبی نشوید شرایط نیز مساعد نخواهد بود. این یک هفته مهم است، زیرا پس از این دیدار ال کلاسیکو پیش روی ما خواهد بود و ما باید با روند صعودی نتایج اخیرمان ادامه دهیم."

جرارد پیکه در پاسخ به مصاحبه اخیر لیونل مسی مبنی بر اینکه این سطح از آمادگی برای فتح لیگ قهرمانان کافی نیست، گفت: "شاید در سال های گذشته ما مدعی جدی تری برای قهرمانی بودیم. اگرچه ما مدعی اول قهرمانی نیستیم، اما به هر حال بارسلونا نام داریم و امکانش برایمان وجود دارد تا مراحل پایانی پیش برویم."

حواشی اخیر در شبکه های اجتماعی؟ این موارد غیرقابل کنترل هستند و این اولین بار یا آخرین بار نخواهد بود. من بعد از شنیدن توضیحات رئیس باشگاه متقاعد شدم. هر چیزی غیر از صحبت کردن در مورد توپ، به ما آسیب خواهد رساند.

خاطرات حذف برابر رم و لیورپول؟ ما هرگز آن بازی ها را فراموش نخواهیم کرد. آنها دو ضربه بسیار سخت بودند، اما آموختن از اتفاقات بزرگ است که صورت می پذیرد."/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

لاپورتا خواهان اخراج رئیس بارسا شد

رئیس سابق بارسلونا در پیامی ضمن تبریک به بایکنان بارسلونا برای همکاری با باشگاه و بخش...

مسی: ۷۰ درصد از حقوق بازیکنان بارسا کاهش می یابد

کاپیتان بارسلونا با انتشار بیانیه ای از کاهش 70درصدی دستمزد بازیکنان این تیم به دلیل ...

گریزمان به دنبال پیراهن شماره هفت بارسا

در حالی که حضور ستاره فرانسوی در تیم بارسلونا در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، گزارش اخ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news