اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 16 فروردین 1399
07 اسفند 1398 07 اسفند 1398
15:42 15:42

عرضه گوشت منجمد در تهران

علیرضا قاسمی فرزاد، مدیر کل امور هماهنگی اقتصادی استانداری تهران گفت: گوشت منجمد وارداتی از فردا با قیمت ۳۸ هزار تومان عرضه خواهد شد.

عرضه گوشت منجمد به قیمت هر کیلو ۳۸ هزار تومان از فردا

مدیر کل امور هماهنگی اقتصادی استانداری تهران از عرضه گوشت منجمد وارداتی به قیمت هر کیلو ۳۸ هزار تومان از فردا در سطح بازار استان تهران خبر داد.

علیرضا قاسمی فرزاد، در تشریح عرضه گوشت منجمد از فردا در سطح بازار استان تهران گفت: با توجه به اتفاقات روزهای گذشته در بازار عرضه گوشت گوسنفدی، شاهد افزایش غیر منطقی بودیم که پس از بررسی‌های  انجام شده اعلام شد با توجه به موضوع شیوع ویروس کرونا در کشور صادرات آلایش خوراکی دام همانند جگر، کله پاچه و ... متوقف شده بر همین اساس شاهد افزایش قیمت گوشت هستیم.

وی افزود: با توجه به هماهنگی‌های انجام شده توسط سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت استان تهران و همچنین پشتیبانی امور دام از فردا گوشت گوساله منجمد وارداتی با هدف کاهش قیمت گوشت قرمز از طریق شبکه‌های توزیع همچون فروشگاه‌های زنجیره‌ای، میادین میوه و تره بار ، تعاونی‌ها و اصناف آغاز خواهد شد.

قاسمی فرزاد تاکید کرد: تمامی افرادی که دارای پروانه کسب و فعالیت هستند و امکان نگهداری و عرضه گوشت منجمد را دارند می‌تواند با مراجعه به امور دام استان تهران به هر میزان که می‌خواهند برای توزیع این گوشت را تهیه کنند.

مدیر کل امور هماهنگی اقتصادی استانداری  تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تاکید بر این که گوشت منجمد وارداتی از فردا با قیمت ۳۸ هزار تومان عرضه خواهد شد افزود: امیدواریم شهروندان با در نظر گرفتن شرایط تنها به مقدار نیاز خود نسبت به خرید گوشت قرمز اقدام کنند. بی تردید افزایش حجم تقاضا و خرید توسط شهروندان باعث فرصت طلبی افراد سودجو و افزایش قیمت می‌شود.

وی تاکید کرد: البته در انبارها به میزان کافی و براساس تقاضای شهروندان اقلام مورد نیاز دپو شده ولی شهروندان نیز در این شرایط باید همکاری لازم را داشته باشند و فرصت را برای افراد سودجو ایجاد نکنند. مجموعه بازرسی اصناف و سازمان تعزیرات حکومتی نیز به صورت ویژه بر عرضه این گوشت منجمد در بازار نظارت خواهد  کرد تا به دست شهروندان برسد. امیدواریم با عرضه این گوشت بخشی از تقاضا در بازار پوشش داده شود و شاهد تعادل در قیمت باشیم.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

۵۰ اقتصاددان به روحانی نامه دادند/ پیشنهاد دوبسته سیاستی برای مدیریت بحران کرونا+متن نامه

۵۰ تن از اساتید اقتصاد در نامه‌ای به رئیس جمهور دو بسته سیاستی را برای کاهش تبعات ویر...

کرونا خرید کالاهای لوکس را کم کرده

طبق آماری که توسط سازمان جهانی گردشگری داده شده هزینه برای سفر در دنیا به حداقل رسیده...

تردد در جاده های کردستان چقدر کاهش یافت؟

دانش زندی، ئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کردستان...

کرونا باعث افزایش دوباره قیمت طلا شد

با توجه به نگرانیها نسبت به وخامت شیوع ویروس کرونا و هجوم برای خرید داراییهای امن، قی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news