اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 14 فروردین 1399
07 اسفند 1398 07 اسفند 1398
22:16 22:16

ویروس کرونا به خوزستان رسید/ یک اندیمشکی فوت کرد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از ابتلای سه خوزستانی به ویروس کرونا خبر داد و گفت: یکی از بیماران که اهل اندیمشک بوده، فوت شده است.

 

ابتلای ۳ خوزستانی به کرونا / فوت بیمار اندیمشکی

به گزارش سلام نو، دکتر فرهاد ابول‌نژادیان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: تا پیش از ظهر امروز (۷ اسفندماه) ابتلای سه خوزستانی از اهواز، اندیمشک و هندیجان به کروناویروس تایید شده است.

وی افزود: بیمار اندیمشکی مبتلا به کروناویروس فوت کرده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بیان کرد: در حال حاضر ۲۳ مورد مشکوک به کروناویروس در خوزستان وجود دارد که آزمایش‌های لازم از این بیماران اخذ شده و منتظر جواب آزمایش‌ها هستیم. این بیماران اکنون در قرنطینه هستند.

به گزارش ایسنا، ظهر امروز دکتر جهانپور رئیس روابط عمومی وزارت بهداشت اظهار کرد: بررسی‌های انجام شده از روز گذشته تا پیش از ظهر امروز روی موارد مشکوک کووید- مشخص کرد که ۴۴ نفر ابتلای قطعی‌ شان به کرونا، تایید شده است و ۴۴ مبتلای جدید هستند که از این تعداد ۱۵ نفر از استان قم، ۹ نفر استان گیلان، ۴ نفر در تهران، یک نفر استان مرکزی، ۳ نفر در خوزستان، ۲ نفر در سیستان و بلوچستان، یک نفر در استان کرمان، یک نفر در اردبیل، یک نفر در مازندران، یک نفر در لرستان، دو نفر فارس، یک نفر استان سمنان، دو نفر کهکیلویه و بویراحمد و یک نفر هرمزگان هستند./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

شوخی با کرونا ممنوع است!

یک روزنامه‌نگار پیشکسوت گفت: کرونا موضوعی شوخی بردار نیست و روزنامه نگاران نباید با آ...

لغو سفرهای دریایی به خاطر کرونا

معاون مدیرکل دریایی سازمان بنادر و دریانوردی  گفت: سفرهای دریایی در ایام نوروز و تا 2...

تازه ترین آمار کرونا در کشور/ شمار قربانیان به ۳۱۶۰ نفر رسید

سخنگوی وزارت بهداشت، به ارائه تازه‌ترین آمار کرونا در کشور پرداخت.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news