اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 14 فروردین 1399
08 اسفند 1398 08 اسفند 1398
15:51 15:51

سندرز به زبان فارسی تبلیغات می‌کند!+عکس

 برنی سندرز نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا در ابتکاری تبلیغاتی در فیسبوک، به چند زبان‌های رایج جهان علیه ترامپ تبلیغ انجام داده است.

ابتکار برنی، برای شکست ترامپ؛ زبان فارسی به سندرز هم سرایت کرد!/عکس

به گزارش سلام نو، سندرز با ایجاد پست های جداگانه در صفحه فیسبوک شخصی خود، به چندین زبان رایج دنیا از جمله زبان فارسی مدعی شده است که ترامپ را شکست خواهد داد. در تمام این پست ها، نام سندرز به رنگ آبی به عنوان نماد دموکرات ها و نام ترامپ به رنگ قرمز به عنوان نماد جمهوریخواهان با فوت درشت نوشته شده است.

او علاوه بر زبان فارسی، جمله «برنی، ترامپ را شکست می‌دهد» را به زبان های چینی، ژاپنی، کره ای، اسپانیولی، ترکی استانبولی، عربی، اردو، هندی و  چند زبان رایج دیگر جهان در صفحه فیسبوک خود پست کرده است. ابتکار دوئل انتخاباتی در آمریکا با استفاده از پست های فیسبوکی به زبان های مختلف، برای نخستین بار است که از سوی یک نامزد رقابت ها بکار گرفته می شود.

ابتکار سندرز برای استفاده از زبان های مخلتف در رقابت های انتخاباتی خود، به این معنا است که این سیاستمدار کهنه کار، دست به پویشی جهانی در رقابت های انتخاباتی خود علیه ترامپ زده است.

برنی سندرز نامزد ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا از حزب دموکرات در نظرسنجی مشترک شبکه خبری «سی‌بی‌اس نیوز» و موسسه نظرسنجی انگلیسی «یوگاو - YouGov» نخستین گزینه رای‌دهندگان دموکرات است.

تارنمای شبکه سی‌بی‌اس نیوز روز دوشنبه در این باره نوشت: در این نظرسنجی، سندرز با ۲۸ درصد آرا پیشتاز و به دنبال او، الیزابت وارن، سناتور ایالت ماساچوست آمریکا با کسب ۱۹ درصد، جو بایدن با ۱۷ درصد و مایکل بلومبرگ با ۱۳ درصد آرا، در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

حقایقی که سندرز درباره پرستاران آمریکایی درگیر با کرونا فاش کرد+فیلم

برنی سندرز اعلام کرد پرستاران آمریکایی تجهیزات بهداشتی در مبارزه با کرونا ندارند.

سندرز: تحریم‌ها علیه ایران برداشته شود

 برنی سندرز نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰، با توجه به شیوع ویروس کر...

سندرز از رقابتهای انتخاباتی آمریکا کناره گیری می کند؟

پایگاه اینترنتی فارکس در گزارشی مدعی شد که سناتور ایالت ورمانت قرار است کارزار انتخاب...

کرونا عامل شکست ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می‌شود؟

در چنین شرایطی احتمال دارد ترامپ به گزینه از پیش باخته جمهوری خواهان تبدیل شود. اما ا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news