اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 13 فروردین 1399
09 اسفند 1398 09 اسفند 1398
14:00 14:00

حسرت‌های ملکه‌ رنجبر چه بود؟

ملکه رنجبر بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون پس از شش دهه فعالیت هنری عصر روز گذشته مورخه 8 اسفند 1398 چشم از جهان فروبست، این هنرمند پیشکسوت قرار است روز جمعه ۹ اسفند در بهشت‌زهرا در تهران به خاک سپرده شود. 

به گزارش سلام نو، بازیگر سریال «زیر آسمان شهر» می‌گفت: ناراحتم برای اینکه یک عمر زحمتی که کشیدم، از سن ۶ سالگی بازی کردم و زحمت کشیدم و جان کندم و بهترین سال‌های زندگی ام را پای هنرم گذاشتم و هیچ چیز نصیبم نشد عیبی ندارد باید بسوزم و بسازم.

ملکه رنجبر که دیروز درگذشت در یکی از آخرین گفتگوهایش گلایه‌هایی دارد. او در آن گفتگو ضمن ابراز نارضایتی از وضعیت امروز خود گفته بود: ناراحتم برای اینکه یک عمر زحمتی که کشیدم، از سن ۶ سالگی بازی کردم و زحمت کشیدم و جان کندم و بهترین سالهای زندگی ام را پای هنرم گذاشتم و هیچ چیز نصیبم نشد. عیبی ندارد باید بسوزم و بسازم. یک نفر از هنرمندان نمی آید بگوید رنجبر حالت چطور است، هیچ کس به من سر نمی زند و حالم را نمی پرسد، فقط در ابتدای بیماری ام همه گرم بودند  و یکی دو نفر آمدند و به من سر زدند اما دیگر از هیچ کس خبری نشد حتی از خانه سینما هم حتی یک زنگ به من نمی زنند که شاید به چیزی احتیاج داشته باشم.
رنجبر در ادامه گلایه‌هایش اشاره‌ کرده بود: دیگر کاری به من پیشنهاد نمی شود هرچند که اگر پیشنهاد می شد هم قبول نمی کردم چرا که نه توانش را دارم و نه می خواهم که با آنها کار کنم این همه سال زحمت کشیدم چه شد که حالا هم برای این کار توانم را بگذارم. / میزان

اخبار مرتبط

icon news

گفتگویی شنیدنی و دیده نشده با مرحوم ملکه رنجبر+فیلم

بخشی از مصاحبه ای که با ملکه رنجبر بازیگر تلویزیون و سینما توسط موزه سینما انجام گرفت...

تشییع پیکر ملکه رنجبر در غیاب همکارانش برگزار شد

ملکه رنجبر بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون روز گذشته پنج شنبه ۸ اسفند به دلیل ...

ملکه رنجبر؛ اولین کوزت ایران

ملکه رنجبر بازیگر 81 ساله سینما و تلویزیون پس از تحمل رنج بیماری عصر روز گذشته مورخه ...

بازیگر سریال «زیرآسمان شهر» درگذشت

بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان امروز پنج شنبه هشتم اسفندماه دار فانی ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news