اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 13 فروردین 1399
09 اسفند 1398 09 اسفند 1398
14:41 14:41

تشییع پیکر ملکه رنجبر در غیاب همکارانش برگزار شد

ملکه رنجبر بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون روز گذشته پنج شنبه ۸ اسفند به دلیل مشکلات ناشی از بیماری گوارشی درگذشت و امروز جمعه 9 اسفند 1398 پیکرش در قطعه هنرمندان بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

به گزارش سلام نو، مراسم تشییع پیکر مرحوم ملکه رنجبر بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون صبح امروز جمعه ۹ اسفند در حالی در بهشت زهرا برگزار شد که هزینه‌های مراسم یادبود صرف امور خیریه می‌شود.

عباس عظیمی، مدیرعامل انجمن هنرمندان پیشکسوت با اشاره به اینکه مراسم تشییع و تدفین مرحوم ملکه رنجبر صبح امروز جمعه ۹ اسفند در بهشت زهرا برگزار شده است گفت: به درخواست خانواده و با توجه به ویروس کرونا و برای حفظ و سلامتی شهروندان مراسم تشییع ملکه رنجبر امروز بعد از اقامه نماز میت بدون تشریفات خاصی و در قطعه هنرمندان در بهشت زهرا برگزار شد.

وی ادامه داد: در این مراسم بهلولی یکی از دوستان ملکه رنجبر و پسرش و همچنین خود من چند کلمه‌ای درباره ملکه رنجبر صحبت کردیم.

عظیمی افزود: در این مراسم تاکید کردم که ملکه رنجبر علاوه بر هنرمند بودن انسانی مهربان بود که در ا مرو خیریه و بخصوص کمک به آسایشگاه کهریزک و همچنین بحث آزادی زندانیان نقش زیادی داشت و امروز نیز که به خاطر ویروس کرونا مراسمی برای ایشان برگزار نکردیم هزینه‌های مراسم یادبود سومین روز و هفتمین روز درگذشت صرف امور خیریه می‌شود و پس از آن که اوضاع آرام شد قطعا مراسم بزرگداشتی برای او خواهیم گرفت./ ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

گفتگویی شنیدنی و دیده نشده با مرحوم ملکه رنجبر+فیلم

بخشی از مصاحبه ای که با ملکه رنجبر بازیگر تلویزیون و سینما توسط موزه سینما انجام گرفت...

حسرت‌های ملکه‌ رنجبر چه بود؟

ملکه رنجبر بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون پس از شش دهه فعالیت هنری عصر روز گذشته مور...

ملکه رنجبر؛ اولین کوزت ایران

ملکه رنجبر بازیگر 81 ساله سینما و تلویزیون پس از تحمل رنج بیماری عصر روز گذشته مورخه ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news