اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 31 مرداد 1398
23 دی 1397 23 دی 1397
17:25 17:25

پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی فردا برگزار می‌شود

پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی فردا (دوشنبه) و با حضور جمعی از مسئولان کشوری و لشکری برگزار می‌شود.
سردار سپهر

به گزارش سلام نو، سردار محمدحسین سپهر دبیر کل پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی ظهر یکشنبه در نشستی خبری ، با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: پنجمین همایش مدیریت جهادی فردا (دوشنبه)با حضور بیش از هزار نفر از مدیران جهادی در بخش‌های مختلف در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صداوسیما برگزار می‌شود.

وی افزود: در این همایش از ۲۵ مدیر ممتاز و جهادی کشور که طی یک سال گذشته شناسایی شده اند، تجلیل خواهد شد.

دبیر کل پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی روحیات، ایثار و ساده‌زیستی مدیران را از شاخصه‌های اصلی انتخاب مدیر جهادی در همایش ملی مدیریت جهادی عنوان کرد.

سردار سپهر با اشاره به ماهیت انجمن مدیریت جهادی، اظهار کرد: این انجمن بر اساس مطالبات، رهنمودها و انتظارات مقام معظم رهبری در حوزه عزم ملی و مدیریت جهادی فعالیت می‌کند. بر این باوریم که برای حل مشکلات اقتصادی، دیپلماسی دفاعی، امنیتی و سازندگی و خدمت رسانی نیاز به تفکر و مدیریت جهادی و انقلابی داریم و اعتقاد داریم همان گونه که در ۴۰ سال گذشته هر وقت در نقاط عطف انقلاب نیاز به یک حرکت پر تلاش داشتیم با نگاه و انگیزه و روحیه جهادی آن بن بست ها را دور زدیم و موانع را برچیدیم.

وی در ادامه ترویج عمل جهادی و انقلابی در بخش مدیران، مسئولان و کارکنان، شناسایی ظرفیت‌های بالقوه جهادی در سطح کشور، ارتقای توانمندی‌های جهادی، هم‌افزایی قوای کشور در جهت تحقق اهداف عالی نظام و ارائه راهبردهای جهادی به مدیران قوای سه گانه را  از جمله اهداف انجمن مدیریت جهادی کشور مطرح کرد‌.

دبیر کل پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه «آیا تناقضی میان لباس سپاه شما و مردم‌نهاد بودن انجمن مدیریت جهادی کشور وجود دارد یا خیر؟» گفت: این انجمن بدون استفاده از امکانات دولتی و تنها با امکانات و کمک‌های مردم و خیرین فعالیت می‌کند. لباس سبز سپاهی که من پوشیدم نیز لباس جهاد و نماد روحیه انقلابی است. تنها نظامی عضو هیئت امنای این انجمن، بنده (محمدحسین سپهر) هستم و البته من این لباس سبز سپاه را لباس شهادت می‌دانم.
سردار سپهر در پایان از هنرمندان کشور خواست که ایده‌های پیشنهادی خود برای طراحی لوگوی انجمن مدیریت جهادی به دبیرخانه این انجمن ارسال نمایند./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

آغاز رزمایش «اقتدار ۹۷» نیروی زمینی ارتش از فردا

فرمانده نیروی زمنی ارتش از برگزاری رزمایش «اقتدار ۹۷» نیروی زمینی ارتش در روز جمعه خب...

برگزاری دومین کنگره سراسری مجمع فرهنگیان ایران اسلامی

دومین کنگره سراسری مجمع فرهنگیان ایران اسلامی با حضور شخصیت‌های سیاسی برگزار می‌شود.

برگزاری همایش تجاری مشترک ایران و عراق در بغداد

همایش تجاری مشترک ایران و عراق در بغداد و با حضور وزیر امور خارجه برگزار شد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news