اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 21 تیر 1399
23 دی 1397 23 دی 1397
18:55 18:55

اختصاص بودجه برای عمران و آبادانی استان گلستان

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: در جریان سفر استانی به استان گلستان ضمن بررسی و ایجاد هماهنگی‌های ضروری در روند تکمیل پروژه‌های سفر قبلی کاروان تدبیر و امید، برای نیازمندی‌ها و مطالبات جدید استان نیز تصمیم‌گیری خواهد شد.
محمود واعظی

به گزارش سلام نو، محمود واعظی روز یکشنبه در آستانه سفر رئیس جمهور و کاروان تدبیر و امید به استان گلستان در بدو ورود به فرودگاه گرگان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در یک ماه گذشته با حضور مسئولین استانی و وزارتخانه‌های مختلف، مسایل و نیازمندی‌های استان گلستان مورد بحث و بررسی قرار گرفته هماهنگی‌های لازم برای تسریع در روند تکمیل پروژه‌های باقی‌مانده از سفر قبلی و همچنین تصویب پروژه‌های جدید مورد بررسی قرار گرفته است.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور خاطر نشان کرد: در جریان این سفر پروژه‌های اساسی و مهمی در راستای افزایش اشتغال در سطح استان گلستان و تقویت زنجیره تولید در استان به تصویب خواهد رسید و برای این منظور اعتبار قابل توجهی نیز اختصاص خواهد یافت.

واعظی خاطر نشان کرد: در جریان سفر استانی کاروان تدبیر و امید، همچنین در کنار مسایل اقتصادی استان، موضوعات فرهنگی و اجتماعی نیز مورد بحث و تصمیم‌گیری قرار خواهد گرفت و انتظار می‌رود حدود 50 پروژه با اعتبار قابل توجهی برای شتاب در روند توسعه و آبادانی استان اختصاص یابد./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

نتایج ۵ حوزه انتخابیه گلستان اعلام شد

بنابر اعلام حق شناس استاندار گلستان نتایج انتخابات در برخی از حوزه های انتخابیه استان...

یک شبکه پولشویی در استان گلستان منهدم شد

هادی هاشمیان، رئیس کل دادگستری گلستان از شناسایی و دستگیری 9 نفر از اعضای یک شبکه پول...

برگزاری رژه خدمت در آق قلا

ارشد نظامی آجا در استان گلستان از برگزاری رژه خدمت به صورت متمرکز صبح روز پنج‌شنبه 29...

دستور رئیس قوه قضائیه برای برخورد با مقصران حادثه سیل

رئیس قوه قضاییه  اظهار کرد:سازمان بازرسی کل کشور مامور شده است یک کار دقیق و تحقیقی ب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news