اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 12 فروردین 1399
15 اسفند 1398 15 اسفند 1398
14:40 14:40

هجمه تند مصباحی مقدم به لیسیدن ضریح ائمه: این افراد یا بی عقل هستند یا مغرض

مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتقاد تند و تیز از لیسیدن ضریح ائمه افرادی که این کار را انجام داده اند را بی عقل و یا مغرض دانست.

انتقاد صریح مصباحی مقدم از لیسیدن ضریح ائمه: این افراد یا بی عقل هستند یا مغرض/سپاه و بسیج همچنان در صف مبارزه همه جانبه با کرونا

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: لیسیدن ضریح ائمه کار بسیار زشتی است کسی که این کارها را انجام می‌دهد یا بی عقل است و یا مغرض.

حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به احتکار مواد بهداشتی در کشور و لزوم برخورد با محتکران گفت: اصل احتکار کالاهای مورد نیاز، اقدامی غلط و کار انسان های سود جو و منفعت طلبی است که صرفا منافع خود را مد نظر قرار می‌دهند آن هم به قیمت صدمه زدن به جان و مال دیگران  در شرایط فعلی کشور.

او ادامه داد: امروز این اقلام برای حفظ جان مردم لازم است و می‌طلبد همه افرادی که این کالاها را در اختیار دارند حتی بصورت رایگان در اختیار مردم قرار دهند؛ زیرا ممکن است برخی از خانواده ها  هزینه تامین حداقلی این کالاها را نیز نداشته باشند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره راهکارهای این بحران گفت: معتقدم که وزارت صمت باید اطلاعات همه انبارها را به لحظه داشته باشد و اینطور نباشد که در شرایط خاصی از اطلاعات انبارهای نگهداری کالا با خبر شود، بلکه باید به روز و مرتب این اطلاعات را کنترل کند؛ زیرا در اینصورت قطعا از احتکار پیشگیری خواهد شد.

او همچنین با اشاره به فیلم‌های منتشر شده از افرادی که در چند روز گذشته ضریح اماکن متبرکه را می‌لیسیدند،گفت: اصل این کار بسیار زشت است و نشان از بی مبالاتی در بهداشت داشته و نشان از اعتقادات مذهبی ندارد؛ لذا کسی که این کارها را انجام می‌دهد یا بی عقل است و یا مغرض، البته برخوردهای قضائی هم با این افراد صورت گرفته است.

اخبار مرتبط

icon news

آخرین خبرها از وضعیت نا آرامی ها در زندان عادل آباد

رئیس کل دادگستری استان فارس اعلام کرد که نا آرامی ها در زندان عادل آباد شیراز توسط نی...

عواقب ترکیب تحریم و کرونا از نظر ظریف

وزیر امور خارجه کشورمان در یک پیام اینستاگرامی تاثیرات تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا علیه...

بودجه 100هزار میلیارد تومانی مبارزه با کرونا کجا هزینه می شود؟+فیلم

رئیس دفتر رئیس جمهور درمورد بودجه ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی مبارزه با آثار اقتصادی کرون...

از کرونا تا بازی ایران ژاپن در یک مستند

سازنده مستند «نفس‌گیر» می‌گوید این فیلم با دستمایه قرار دادن بازی تیم ملی ایران در بر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news