اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 17 تیر 1399
16 اسفند 1398 16 اسفند 1398
20:08 20:08

کشتی انتخابی المپیک فعلا میزبان ندارد

ویروس کرونا باعث شده تا فعلا کشتی انتخابی المپیک بدون میزبان باشد. در حال حاضر ۲ تاریخ را برای برگزاری رقابت های گزینشی المپیک در قاره آسیا اعلام شده است.

کشتی انتخابی المپیک بدون میزبان

ایسنا نوشت: اتحادیه جهانی کشتی با ارسال پیامی به فدراسیون کشتی، ۲ تاریخ را برای برگزاری رقابت های گزینشی المپیک در قاره آسیا اعلام کرد.

در پی تماس های مستمر فدراسیون کشتی با اتحادیه جهانی کشتی مبنی بر مشخص شدن زمان و مکان جدید رقابت های کشتی گزینشی المپیک در قاره آسیا این اتحادیه، ساعتی پیش پاسخ فدراسیون کشتی را داد.

بر این اساس اتحادیه جهانی اعلام کرد با تماس هایی که با کشورهای دیگر برقرار کرده ایم قرار است در چند روز آینده اعلام آمادگی خودشان را برای برگزاری مسابقات گزینشی در قاره آسیا در تاریخ های ۱۵ لغایت ۱۷ فروردین و یا ۲۳ لغایت ۲۵ فروردین ماه سال ۹۹ اعلام کنند.

اتحادیه جهانی کشتی هنوز نام کشور میزبان را اعلام نکرده است اما اعلام کرد با توجه به اینکه تورنمنت های ورزشی دیگر در کشور مدنظر برای برگزاری رقابت های گزینشی برگزار می شود، به احتمال زیاد بتوانیم این رقابت ها را نیز در آنجا برگزار کنیم و در این لحظه پیشنهاد ما این است که بر سلامت ورزشکاران و دیگر شرکت کنندگان خود در این مسابقه، نظارت داشته باشید.

مسئولان این اتحادیه همچنین تأکید کرده اند، در حال حاضر نمی دانیم ولی ممکن است برخی کشورها گواهی رسمی درخواست کنند که تایید کند به عنوان مثال ورزشکاران و سایر شرکت کنندگان در چندین نوبت علائمی از کرونا نداشته اند و آمادگی لازم برای این موضوع می تواند مفید باشد.

لازم به ذکر است فدراسیون کشتی در دو نوبت اقدام به برگزاری اردوهای تیم های ملی کرده است که این اردوها با توجه به مصوبات ستاد عالی مقابله با ویروس کرونا، لغو شده است. مسئولان فدراسیون کشتی با توجه به موارد اعلامی از سوی اتحادیه جهانی، رایزنی ها را با مسئولان کمیته ملی المپیک در مورد برگزاری اردوهای تیم های ملی انجام داده اند، تا مکانی را به صورت قرنطینه شده برای برگزاری تمرینات آماده سازی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی به جهت حضور در رقابت های گزینشی در نظر بگیرند.

254 251

اخبار مرتبط

icon news

تصمیم عجیب بازیکنان پارس‌جنوبی قبل از بازی لغو شده با استقلال + عکس

با اینکه بازی پارس جنوبی و استقلال لغو شده است اما بازیکنان پارس جنوبی جم  وارد زمین ...

بیانیه تند باشگاه پارس جنوبی جم درباره لغو بازی با استقلال / پرونده را به فیفا می‌کشانیم

باشگاه پارس جنوبی جم با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد دوباره مقابل استقلال بازی نخواهد ک...

اولین صحبت‌های وریا غفوری بعد از ابتلا به کرونا

وریا غفوری کاپیتان استقلال توضیحاتی درباره ابتلایش به ویروس کرونا داده است.

هیات مدیره استقلال درباره کرونا جلسه گذاشت

 هیات مدیره باشگاه استقلال اعلام کرد جلسه‌ای با حضور اعضای جدید این هیات مدیره فردا ب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news