اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 21 تیر 1399
19 اسفند 1398 19 اسفند 1398
11:50 11:50

افزایش شمار مبتلایان به کرونا در فلسطین

وزارت بهداشت اسرائیل اعلام کرد تعداد مبتلایان به کرونا ویروس در اراضی به ۳۹ نفر رسید.

افزایش شدید آمار مبتلایان به کرونا در فلسطین اشغالی

به گزارش سلام نو، در حالیکه شمار مبتلایان به "ویروس کرونا" در سرزمین های اشغالی فلسطین طبق آخرین آمار رژیم صهیونیستی تا صبح دیروز (یکشنبه) ۲۵ نفر اعلام شده بود، این تعداد دیشب به یکباره به ۳۹ نفر افزایش یافت.

وزارت بهداشت رژیم اشغالگر از اضافه شدن ۱۴ مورد مبتلا به ویروس کرونا در عرض کمتر از یک روز در فلسطین اشغالی خبر داد که مجموع مبتلایان در سرزمین های اشغالی را به ۳۹ نفر افزایش داد.

روزنامه صهیونیستی "هاآرتص" دیروز با افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا اوضاع را در سرزمینهای اشغالی فلسطین وخیم توصیف کرده بود. همچنین این روزنامه از انجام مذاکرات "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی با "مایک پنس" معاون اول رئیس جمهوری آمریکا در مورد بحران کرونا در این سرزمینها خبر داد.

رژیم صهیونیستی اعلام کرده که برخی از آمریکایی هایی که به فلسطین اشغالی سفر می کنند را به مدت دو هفته قرنطینه می کند. مسافران ورودی به فلسطین اشغالی از کشورهای اروپایی نیز این شرایط برای آنها در نظر گرفته شده که مصر نیز اخیرا به جمع این کشورها اضافه شده است.

شمار مبتلایان به ویروس کرونا همچنین در شهر "بیت لحم" در کرانه باختری تحت مدیریت تشکیلات خودگردان فلسطین، ۱۹ نفر اعلام شده است. همچنین ۱۳ تبعه آمریکایی نیز در یک هتل این شهر تحت تدابیر شدید قرنطینه هستند.

ناوگان هواپیمایی رژیم صهیونیستی کاهش در آمدهای خود در چهار ماهه ابتدای سال ۲۰۲۰ در پی لغو پروازهای ورودی و خروجی به تل آویو به علت گسترش ویروس کرونا را ۱۴۰ الی ۱۶۰ میلیون دلار تخمین زده است.

پیشتر اسرائیل پروازهای خود به آمریکا و کشورهای اروپایی را لغو کرده بود و برخی کشورهای اروپایی نیز تا پایان ماه مارس پروازهای خود به تل آویو را متوقف کرده اند.

/ایرنا

اخبار مرتبط

icon news

درگذشت نماینده پارلمان عراق بر اثر ابتلا به کرونا

غیداء کمبش، نماینده پارلمان عراق بر اثر ابتلا به کووید_19 درگذشت.

ماکرون با الحاق سرزمین‌های کرانه باختری مخالفت کرد

فرانسه مخالفتش را با الحاق سرزمین‌های کرانه غربی اعلام کرد.

رئیس جمهور بولیوی کرونا گرفت

جینین آنی‌یس، رئیس جمهور بولیوی اعلام کرد به کرونا مبتلا شده است.

دعوت جمهوری آذربایجان از پزشکان خارجی برای مقابله با کرونا

هیات دولت جمهوری آذربایجان برای مقابله با ویروس کرونا از گروه‌های پزشکی روسی و ترک بر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news