اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 05 خرداد 1399
23 اسفند 1398 23 اسفند 1398
08:21 08:21

هشدار مدیریت بحران به مردم کهگیلویه و بویراحمد

محمدی تبار مدیر کل مدیریت بحران  با اظهار اینکه از  شنبه ۲۴ اسفند ماه تا پایان یکشنبه ۲۵ اسفند ماه استان کهگیلویه و بویراحمد میزبان سیستم بارشی است گفت: مردم مراقب طغیان رودخانه ها باشند.

  ورود سامانه بارشی طی اوایل هفته آینده

به گزارش سلام نو از کهگیلویه و بویر احمد ، در این سیستم سراسر استان شاهد بارش باران به میزان حداقل ۱۰ میلی متر تا حداکثر ۳۵ میلی متر خواهد بود .

مدیر کل مدیریت بحران ادامه داد: طعیان رودخانه ها ،آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن میسل ها و آبراهها دور از انتطار نخواهد بود.
لذا لازم است شهروندان و بخصوص عشایر و کشاورزان و دامداران نکات و تمهیدات لازم را در نظر داشته باشند.
محمدی تبار با اشاره به شیوع ویرانگر ویروس مرگبار کرونا گفت : امروز حجم عظیمی از توان و ظرفیت حاکمیت و دولت در استان در مبارزه و مدیریت بیماری خطرناک کرونا هستند و مردم استان نه تنها در این ۲۴ ساعته سیستم بارشی بلکه در طول این مدت و هفته های جاری و آینده باید از هرگونه تردد ، مسافرت و دید و بازدید بطور جدی خوداری کنند، چون این بیماری به سرعت  گسترش پیدا می کند و هیچ درمانی ندارد و تنها راه پیشگیری و قطع چرخه انتقال با ؛ رعایت بهداشت فردی و خانوادگی و "خود قرنطینه گی " و در خانه ماندن است .
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گفت : در شرایط فعلی مجموعه ایثارگر و پرتلاش بهداشت و درمان بخصوص جامعه پزشکی و پرستاری، مجموعه های  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، نیروی انتظامی ، اوژانس ،هلال احمر ، شهرداری ها ، فرمانداری ، ادارات ،دستگاهها و شرکت های خدمات رسان و ... با مدیریت نماینده عالی دولت در خط مقدم مدیریت و مبارزه با بیماری کرونا هستند ، لذا واجب است شهروندان و مردم استان برای سلامتی خودشان و رعایت حال همدیگر توصیه ها و نکات بهداشتی و امنیتی را کاملا جدی بگیرند ، چون خسارات ناشی از سیل و زلزله و ...شاید قابل جبران باشد، ولی سلامتی و جان انسان قابل جبران نخواهد بود.

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

کردستان گرم می‌شود

آسمان استان کردستان در روزهای پنجشنبه و جمعه پدیده خاص هواشناسی را شاهد نخواهد بود ول...

پیش‌بینی هواشناسی در تعطیلات عید فطر

صادق ضیائیان مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اعلام کرد: از  پنج‌شنبه (یک...

هوای پایتخت گرم می‌شود

کبری رفیعی، کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد آسمان تهران امروز صاف تا کمی ابری است و...

پیش بینی وزش باد شدید در چند استان

کبری رفیعی، کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در غرب و جنوب‌غرب کشور، استان تهران، استان م...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news