اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 05 خرداد 1399
25 اسفند 1398 25 اسفند 1398
09:52 09:52

پلمب 40 ویلا در مازندران/3500 واحد اقامتی تعطیل هستند

سیف‌الله فرزانه، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران گفت: 3500 واحد اقامتی، تفریحی و پذیرایی در سطح استان مازندران در نوروز 99 تعطیل هستند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران گفت: تاکنون بیش از 8 هزار بازدید از تاسیسات گردشگری استان و اماکن استیجاری غیرمجاز صورت گرفته که 40 خانه و ویلای استیجاری پلمب شده است.

40 ویلا در مازندران پلمب شد / آنها کرونایی بودند

سیف‌الله فرزانه با توجه به همراهی خوب مردم مازندران در بحث جلوگیری از شیوع این ویروس و ارتباط موثر با سامانه تلفنی 33391007-011، گفت: با وجود دغدغه‌های بهداشتی، نیروهای این اداره کل، دستگاه‌های اجرایی شهرستان و نیروهای انتظامی، بازدیدها را افزایش دادند.

وی با اشاره به اهمیت توجه به دستورات وزارت بهداشت در خصوص رعایت بهداشت و عدم خروج از منزل غیر از موارد ضروری، افزود: سفرهای نوروزی، قطعا به زودی و با همت مردم ایران زمین در فصل زیبای بهار برقرار خواهد شد و مردمان خوب مازندران میزبانی متفاوتی خواهند داشت.

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران بیان کرد: تا امروز بیش از 8 هزار بازدید از تاسیسات گردشگری سطح استان و اماکن استیجاری غیر مجاز صورت گرفته است و در مجموع 40 خانه و ویلای استیجاری پلمب شده است.

این مسوول با اشاره به وجود 3 هزار و 500 واحد اقامتی، تفریحی و پذیرایی در سطح استان مازندران، گفت: این واحدها در نوروز 99 تعطیل است و هیچگونه خدماتی را ارائه نخواهند کرد.

فرزانه به اقدام خوب تعدادی از هنرمندان صنایع دستی و بهره‌برداران و سرمایه‌گذاران تاسیسات گردشگری در راستای تولید ماسک و بخشش اجاره بها اشاره کرد و گفت: این اقدامات خیر خواهانه، آرامش، که مهم ترین دغدغه این روزهای مردم است را به جامعه بازمی‌گرداند.

/رکنا

اخبار مرتبط

icon news

آخرین اخبار از خسارت طوفان در مازندران/۱۵ واحد مسکونی کاملا ویران شد!

 مهدی رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران، از تخریب ۱۵ واحد مسکونی ...

آمار مسمومیت الکل همچنان رو به افزایش

رئیس دبیرخانه پدافند غیرعامل وزارت بهداشت گفت: مسمومیت با الکل همچنان رو به افزایش اس...

دکتر حمید عقیلی به شهادت رسید+ عکس

 بنا بر اعلام مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، حمید عقیلی پنجمین مدافع سلامت...

درگذشت محبوبه امینی کادر درمانی فریدون‌کنار بر اثر کرونا + عکس

کارشناس آزمایشگاه شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدون کنار بر اثر ابتلا به  ویروس کرون...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news