اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 07 خرداد 1399
25 اسفند 1398 25 اسفند 1398
12:20 12:20

سوختن جوان 2 ساله در آتش خانه+عکس

 سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، از آتش سوزی یک منزل مسکونس دو طبقه در خیابان حسینی فردوسی، خیابان بیگلو خبر داد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از جانباختن و مصدوم شدن یک نفر در پی وقوع حریق در منزلی دو طبقه خبر داد.

زنده زنده سوختن پسر 20 ساله تهرانی / بامداد امروز رخ داد + عکس

به گزارش سلام نو، سید جلال ملکی درباره جزییات این آتش سوزی گفت: ساعت ٣:۵٢ دقیقه بامداد روز جاری یک مورد حادثه وقوع حریق در منزل به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله در پی آن سه ایستگاه به محل حادثه واقع در خیابان حسینی فردوسی، خیابان بیگلو اعزام شدند.

وی با بیان اینکه محل در محدوده غرب تهران واقع شده بود افزود: آتش نشانان در محل مشاهده می کنند که یک منزل دو طبقه مسکونی که حدودا ١۵٠ متر وسعت داشته دچار حریق شده است. مقدار زیادی ضایعات در هر دو طبقه و بخشی از حیاط منزل وجود داشت و دو مرد جوان که به گفته ساکنان محله دو برادر بودند در محل حضور داشتند.

ملکی با تاکید بر اینکه این محل به طور کامل شعله ور بود و وجود ضایعات موجب شده بود که آتش به سرعت گسترش پیدا کند، ادامه داد: حجم زیادی از شعله ها داخل منزل وجود داشت و آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش به داخل ساختمان نفوذ کردند تا دو مرد جوان را نجات دهند.

وی افزود: پس از مدتی آتش نشانان هر دو نفر را نجات دادند. یکی از این افراد مردی ۴٠ساله بود که از نقاط مختلف بدنش دچار سوختگی شده بود. فرد دیگر نیز جوانی حدودا ٢٠ساله بود که با تایید عوامل اورژانس مشخص شد که بر اثر شدت سوختگی جان خود را از دست داده است.

به گفته وی، این عملیات ساعت ۶:٣۶دقیقه صبح به پایان رسیده و محل به عوامل انتظامی تحویل داده شده است.

/رکنا

اخبار مرتبط

icon news

یک ساختمان تجاری اداری 11 طبقه در تهران آتش گرفت

روزگذشته در ساعت 10:30 دقیقه یک ساختمان تجاری اداری 11 طبقه در خیابان جمهوری اسلامی ر...

آخرین آمار از کشف خودروهای احتکاری در ۷۲ ساعت گذشته

سرهنگ کارآگاه سهراب بهرامی جانشین رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا، از کشف ۶۵۷ خودروی احت...

نوزاد تهرانی در سطل زباله رها شد!

پیمان صابریان رئیس اورژانس تهران، از پیدا شدن نوزاد داخل سطل زباله در شهرک ولیعصر واق...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news