اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 07 خرداد 1399
25 اسفند 1398 25 اسفند 1398
22:50 22:50

آرسنال در پی بستن قرارداد دائمی با ستاره رئال مادرید

با رضایت سرمربی آرسنال از ستاره اسپانیایی و سابق رئال مادرید، حالا سران این باشگاه به دنبال بستن قرارداد دائمی با این بازیکن هستند.

به گزارش سلام نو، بعد از اینکه زین الدین زیدان در اواخر فصل گذشته برای بار دوم هدایت رئال مادرید را برعهده گرفت، مشخص بود که احتمالاً ستاره اسپانیایی این تیم یعنی دنی سبایوس در تابستان از این تیم جدا خواهد شد چرا که این دو نفر هرگز رابطه خوبی با یکدیگر نداشتند.

همین اتفاق نیز رخ داد و ستاره اسپانیایی در تابستان با قراردادی قرضی و بدون بند خرید دائمی راهی آرسنال شد. سبایوس اما در ابتدای فصل روزهای خوبی را با اونای امری پشت سر نگذاشت و در اواخر حضور این سرمربی در جمع توپچی ها به یک نیمکت نشین تبدیل شده بود. با این وجود بعد از روی کار آمدن میکل آرتتا اوضاع برای سبایوس تغییر کرد و این بازیکن حالا به مهره کلیدی این سرمربی تبدیل شده است.

درخشش ستاره اسپانیایی و علاقه زیاد میکل آرتتا به او باعث شده که باشگاه آرسنال به دنبال جذب دائمی دنی سبایوس باشد. در همین رابطه نشریات انگلیسی گزارش داده‌اند که مسئولان آرسنال به زودی پیشنهاد ۴۰ میلیون یورویی خود را برای جذب دنی سبایوس به رئال مادرید ارائه خواهند داد؛ انتقالی که در صورت ماندن زیدان در رئال خیلی هم دور از دسترس به نظر نمی رسد و احتمالاً باشگاه مادریدی با آن موافقت خواهد کرد.

/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

ونگر: از شکست لیورپول خوشحالم

آرسن ونگر سرمربی سابق آرسنال گفت: از شکست لیورپول خوشحالم زیرا آن ها نتوانستند رکورد ...

گلایه اونای امری از آرسنال

اونای امری در گفتگویی اعلام کرد زمانی که هدایت آرسنال را برعهده گرفته، چون از او در ت...

جدایی اوزیل از آرسنال قطعی شد

مسوت اوزیل  قراردادش با آرسنال را تمدید نمی‌کند و از این تیم جدا می‌شود.

حمله مجری معروف به مسوت اوزیل!

عدم موافقت مسوت اوزیل با کاهش دستمزد خود منجر به عصبانیت و خشم مجری معروف انگلیسی یعن...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news