اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 16 خرداد 1399
06 فروردین 1399 06 فروردین 1399
22:59 22:59

ترفند های زیبایی برای زنان بالای 40 سال

وقتی در یک روز ابری آسمان خاکستری به نظر می‌رسد، باید چند تغییر ایجاد کنید. برخی از نورهای کم رنگ  می توانند همه ابعاد صورت شما را نشان دهند...

1. انتخاب رنگ زرد

زنان بالای 40 سال اغلب با پوشیدن یک پایه زرد به خصوص رنگ های طلایی روشن، جوان تر به نظر می رسند. در این سن  پوست به پایه جدیدی احتیاج دارد.

۲. حذف کرم پودر

درست است که پودرها می توانند یک چهره مخملی زیبا ایجاد کنند، اما آنها پوست را  خشک تر و کمی پیری جلوه می‌دهند.

۳. رژ حجم دهنده لب ها

این نوع رژ احتمالاً معروف ترین محصول در صنعت زیبایی است. بیش از یک قرن است که به عنوان موثرترین وسیله  در صنعت زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد.  روی لب های خود استفاده می کنیم تا صاف به نظر برسند.

۴. قبل از ترک خانه با توجه به نور آرایش خود را تنظیم کنید

وقتی در یک روز ابری آسمان خاکستری به نظر می‌رسد، باید چند تغییر ایجاد کنید. برخی از نورهای کم رنگ  می توانند همه ابعاد صورت شما را نشان دهند. آرایش شما در منزل مناسب به نظر می رسد اما ساعاتی بعد در بیرون، جلوه ای دیگر به شما میدهد. با  آینه، به بالکن یا تراس خانه بروید و آرایش خود را بررسی کنید.

۵. عطر را به نقاط درست اسپری کنید

نبض از  مکانهایی است که رگهای خونی نزدیک به پوست هستند. گرما در این نقاط کمک میکند،  تا  پوست شما عطر را به هوا منتقل کند. عطر  را در این نقاط یعنی مچ دستها، زیرگلو ، پشت لا له های گوش، پشت زانوها و آرنجهای خود بمالید. عطر در این نقاط به  گرمای بدن شما واکنش نشان داده و بهتر در هوا پخش می شود. اما عطر را مستقیماً روی موهای خود اسپری نکنید.

۶. از برس استفاده کنید تا حجم و بافت را به مدل مو اضافه کنید.

در  افراد سالخورده موها نازک و شکننده  به نظر میرسند. می توانید این مساله را به آرامی با برس کشیدن  در امتداد هر طرف حل کنید.

۷.  برای جلوگیری از تسریع در پیری، شروع به استفاده از کرم ضد آفتاب  بیشتری کنید

SpFموجود در ضد آفتاب، پوست شما را  در برابر اشعه UVb محافظت میکند. این نوع اشعه  باعث آفتاب سوختگی می شود و در سرطان پوست نقش مهمی دارد. به دنبال محصولاتی باشید که بیشتر از گونه، پوست و بینی شما محافظت کنند. چشم، لب و گردن شما نیز به محافظت نیاز دارند.

۸. سایه چشم ضد آب

سایه ای تیره تر از موهای خود پیدا کنید. آن را روی یک برس سایه چشم  متوسط ​​قرار دهید، سپس قسمت بالای پلک خود را با آن رنگ پوشش دهید.

۹. خط چشم روشن تر

یک خط چشم قهوه ای متوسط ​​را انتخاب کنید. این نکته به ویژه برای افراد بالای 40 سال که در تلاش برای استفاده از پلک در تغییر چشم وچهره خود هستند، مفید است. سعی کنید یک سایه با خط چشم روشن تر انتخاب کنید. این باعث می شود،  شاداب تر به نظر برسید.

10. ماسک زدن

یک روند مراقبت از پوست که شامل استفاده از ماسک های مختلف صورت در نقاط مختلف صورت  به طور همزمان است. از ماسک های مختلف استفاده کنید.  وضعیت دقیق پوست در حال تغییر است. مناطق روغنی، گونه های قرمز برای هر کدام از این ها باید از ماسک مخصوصی استفاده کرد.

اخبار مرتبط

icon news

صفات ویژه در مردان که زنان را تحت تاثیر قرار می دهد!

با نزدیک شدن به فصل تعطیلات و افزایش دما، معاشرت های فامیلی و دوستانه بیشتر اتفاق می ...

بهترین راه تمیز کردن برس های آرایشی چیست؟

برس های آرایشی جزء ضروری لوازم آرایشی هستند. اما هر چند وقت یک بار، برس های شما به یک...

زنان قوی دارای چه ویژگی هایی هستند؟

 وقتی از زنان قوی نام می بریم به شخصیت و رفتار آنها بیشتر اهمیت می دهیم زیرا آنها دار...

نکات زیبایی که باید قبل از سال جدید امتحان کنید

اکنون که بهار به سرعت در حال نزدیک شدن است، زمان ایده آلی است که برای شروع فصل جدید چ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news