اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 16 فروردین 1399
02 فروردین 1399 02 فروردین 1399
14:30 14:30

ایوب والی: پاتوسی و احمدزاده ما را قوی‌تر کرده‌اند/ مردم از کرونا نترسند

کاپیتان تیم فولاد خوزستان می‌گوید تیمش با خریدهای نیم فصل دومش تقویت شده و به دنبال کسب سهمیه آسیایی است.

سلام نو - سرویس ورزشی: ویروس کرونا تمرینات فولاد را هم تعطیل کرده است و سبب شده تا بسیاری از بازیکنان این تیم خانه‌نشین شوند. ایوب والی، کاپیتان فولاد حتی در صحبت‌هایش هم سعی کرد همانند یک رهبر عمل کند و به مردم این توصیه را داشته باشد که کرونا نگذارد رعب و وحشت در دل خانواده‌های ایرانی بیوفتد.

ایوب والی کاپیتان فولاد در گفت‌و گو با سلام نو ، درباره آخرین وضعیت تیم فولاد خوزستان اظهار کرد: تیم‌مان نسبت به نیم فصل اول‌ خیلی بهتر شده است. به هرحال تغییرات زیادی امسال داشتیم و سرمربی و بازیکنان وقت می‌خواهند هماهنگ شوند. رفته رفته تیم ما هماهنگ‌تر خواهد شد. بازیکنانی در نیم فصل دوم به تیم اضافه شدند و این باعث شد به روند خوبی برسیم.
او با بیان این‌که فولادی‌ها در چهار بازی آخر به سه برد رسیده‌اند، گفت: تنها باختی هم که در این چهار بازی به دست آوردیم برای این‌ بود که چند بازیکن‌مان مصدوم بودند و شرایط تیم‌مان مناسب نبود. خدا را شکر اکنون ما خیلی خوب شده‌ایم چرا که در تعطیلاتی که بوجود آمد تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. ما هر بازی برای برد به میدان می‌رویم و این‌ کارمان را بهتر نشان می‌دهد.

مدافع فولاد در خصوص ویروس کرونا گفت: مردم نباید از این ویروس بترسند اما باید نکات بهداشتی را خوب رعایت کنند. خوشحالم که لیگ هر چند دیر ولی تعطیل شده است. شما نگاه کنید به محض افزایش تعداد مبتلایان در کشورهای اروپایی، لیگ‌های بزرگی چون انگلیس، لالیگا، بوندسلیگا و سری‌آ تعطیل شد زیرا فوتبالی‌های این کشورها می‌دانند چقدر این بیماری خطرناک است. امیدوارم مردم عید در خانه‌هایشان بمانند و نه کسی به سفر برود و نه خانه دوستان و آشنایان تا هر چه زودتر شر این ویروس از سر مردم ما کنده شود.
کاپیتان تیم فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که آیا فولاد نسبت به نیم فصل اول تغییر تاکتیکی داشته است، عنوان کرد: نیم فصل اول چندان هم دفاعی نبودیم و فقط نظر جواد نکونام این بود بیشتر گل نخوریم. در حمله هم خوب بودیم اما در پست های مهم نیاز به بازیکن داشتیم. نیاز به بازیکنان باکیفیت و با تجربه داشتیم و با اضافه شدن پاتوسی و احمدزاده در فاز حمله خیلی خوب ظاهر شدیم.
وی درباره پیش‌بینی‌اش از جایگاه نهایی فولاد هم گفت: تیم ما دو بار طعم شیرین قهرمانی را چشیده و هواداران از ما انتظار دارند سهمیه بگیریم. شرایط سخت است چرا که یک روز بازی‌ها برگزار می‌شود و یک روز نه. امیدوارم بتوانیم به رده‌های بالاتر لیگ برسیم تا هواداران‌مان خوشحال شوند. در آخر برای این مردم آرزوی سلامتی دارم تا از این بحران بیرون بیایند. دست مسوولان بیمارستان ها و پرستاران درد نکند که با جان و دل کار می‌کنند که امیدوارم زودتر بتوانیم از این بحران عبور کنیم.

اخبار مرتبط

icon news

جنوبی‌های مدل ۹۸/ بی‌وفایی خارجی‌ها به خوزستان

تیم‌‌های خوزستانی لیگ برتر در سال ۹۸ پر فراز و نشیب ظاهر شدند. آن ها در پایان سال ۹۸ ...

یک پرسپولیسی به طرح فتح‌الله‌زاده برای تعیین قهرمان لیگ واکنش نشان داد

مدیر رسانه‌ای پرسپولیس به پیشنهاد فتح الله زاده مبنی بر بازی بین 5 تیم بالای جدول برا...

سهیل مهدی: فیفا و AFC درباره کسر حقوق بازیکنان تصمیم می گیرند

رئیس برگزاری مسابقات لیگ برتر اعلام کرد که از آنجایی که ما اطلاع نداریم چه بندهایی در...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news