اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 فروردین 1399
03 فروردین 1399 03 فروردین 1399
19:54 19:54

سارقان مسلح دزفول را با تگزاس اشتباه گرفتند+ فیلم

 فیلمی از یک درگیری مسلحانه وحشتناک در یک مغازه دخانیاتی منتشر شده که گفته می شود متعلق به شهر دزفول است.


 

به گزارش سلام نو، فیلمی عجیب از یک درگیری مسلحانه در مغازه دخانیاتی  از دوربین های مداربسته منتشر شده که  حمله خشنی را نشان می دهد.

در صحنه ای از ابتدای این فیلم که توسط دوربین مداربسته ضبط شده است مشاهده می شود که 2 مرد موتورسوار وارد خیابانی که این مغازه در آن قرار دارد شده و یکی از آنها که مسلح بود و اسلحه وینچستر به دست داشت از بیرون مغازه دخانیاتی شروع به شلیک به سوی مغازه می کند.

در ادامه این حادثه عجیب فیلم صحنه ضبط شده از داخل مغازه مشاهده می شود 2 مرد جوان که در داخل مغازه نشسته بودند شوکه شده و یکی از آنها زخمی می شود و دراین لحظه مرد مسلح همچنان که تیراندازی می کند وارد مغازه شده و ناگهان در این درگیری اسلحه از دستش رها می شود و یکی از دونفری که در مغازه نشسته بود با به دست آوردن اسلحه مهاجم او را مجبور به فرار کرده و ضمن تیراندازی به تعقیب او در خیابان می پردازد و وقتی مرد مهاجم به کمک همدستش با موتورسیکلت از صحنه می گریزد مغازه دار مصدوم به دلیل اصابت گلوله به کمرش و خونریزی شدید در پیاده رو می افتد که از سرنوشت وی و همکارش و افراد مهاجم تا کنون اطلاعات دقیقی به دست نیامده است.

در رابطه با این اتفاق که در کانال های محلی گفته می شود مربوط به شهر دزفول در استان خوزستان است، تا کنون پلیس و مقامات قضایی ابراز نظر رسمی نکرده اند و عنوان شده که پلیس ضاربان را دستگیر کرده است.

/رکنا

اخبار مرتبط

icon news

خرید بستنی برای زوج جوان دردسر ساز شد+فیلم

یک زوج جوان که برای خرید بستنی به فروشگاه رفته بودند با سه سارق حرفه ای مواجه شدند.  

شجاعت تاجر جوان در مقابله با دزدان مسلح +فیلم

اخیرا یک ویدئو منتشر شده است که شجاعت کم نظیر تاجری جوان را در مبارزه با چهار دزد مس...

هفت تیرکشی یک زن در پاساژ ارگ دربند +فیلم

رئیس کلانتری ۱۲۲ دربند با اعلام دستگیری یک سارق قبل از سرقت در طلافروشی واقع در پاساژ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news