اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 16 فروردین 1399
03 فروردین 1399 03 فروردین 1399
12:59 12:59

مائوریتو راهی یووه می شود؟

مائورو ایکاردی از شرایط خودش راضی نیست و با توجه به پیشنهاداتی که دارد بعید نیست به زودی راهی یوونتوس شود.او تابستان قبل از اینتر به صورت قرضی یه پاری سن ژرمن رفت.

به گزارش "ورزش سه"، علیرغم تمایل مائورو ایکاردی به ماندن در اینتر، این باشگاه در تابستان قبل نام این مهاجم 27 ساله را در لیست فروش قرار داد و در نهایت در آخرین دقایق بازار نقل و انتقالات بود که او با قراردادی قرضی راهی پاری سن ژرمن شد.

علیرغم شروعی خوب و در حالیکه به نظر می رسد قطعا پاری سن ژرمن در تابستان پیش رو با پرداخت 70 میلیون یورو قرارداد مائورو ایکاردی را دائمی خواهد کرد، اما گاتزتا دلااسپورت مدعی شد اخیرا شرایط تغییر یافته و تیم متمول فرانسوی تمایلی به حفظ ایکاردی برای فصول بعد ندارد.

این در حالیست که خود مائورو ایکاردی نیز چندان از شرایط در پاریس راضی نبوده و اخیرا نشریه اکیپ ادعا کرد این بازیکن از عدم همکاری کیلیان امباپه و نیمار با او در زمین ناراحت است. در شرایط فعلی به نظر می رسد بازگشت به ایتالیا محتمل ترین گزینه برای مائورو ایکاردی باشد و واندا نارا نیز چندی قبل اعلام کرد زندگی در ایتالیا از نظر کاری برای او راحت تر است.

از دو باشگاه ناپولی و یوونتوس به عنوان جدی ترین مشتری های مائورو ایکاردی برای فصل بعد نام برده می شود. یوونتوس در فصول قبل نیز مذاکراتی با مائورو ایکاردی انجام داده بود و با توجه به قطعیت علاقه این تیم به خرید مهاجم در تابستان و البته کاهش قیمت مائورو ایکاردی نسبت به سال های گذشته، احتمال رقم خوردن این انتقال جنجالی و حضور مائوریتو در تورین وجود دارد.

اخبار مرتبط

icon news

اسطوره رئال به یووه می‌پیوندد؟

راموس کاپیتان محبوب و باتجربه رئال مادرید وضعیت نامشخصی دارد و معلوم نیست که حضورش در...

کاهش دستمزد کریستیانو رونالدو توسط خودش

کریس رونالدو با هدف کمک به یوونتوس که این روزها با بحران مالی دست و پنجه نرم می کند 3...

تست کرونای فوتبالیست مشهور مثبت است

پائولو دیبالا ستاره آرژانتینی یوونتوس به ویروی کرونا مبتلا شده است.

تخلف بزرگ دو ستاره یوونتوس در مورد ویروس کرونا

پلیس تورین قصد متوقف کردن گونسالو ایگواین را در فرودگاه تورین و هنگام سوار شدن به جت ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news