اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 15 فروردین 1399
03 فروردین 1399 03 فروردین 1399
23:00 23:00

ممنوعیت خدمات گردشگری نوروز در قزوین

نوروز امسال استان قزوین مثل خیلی از استان های دیگر کشور خدمات گردشگری برای گردشگران نوروزی ندارد. امید می رود به همین دلیل گردشگران کمتری به قزوین بروند.

ارایه خدمات گردشگری نوروز در قزوین ممنوع

مسوول اطلاع رسانی ستاد مقابله با ویروس کرونای استان قزوین گفت: ممنوعیت ارایه هرگونه خدمات حوزه گردشگری طی نوروز ۹۹ در ستاد مقابله و پیشگیری از کرونا در قزوین مورد تاکید قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛مسوول اطلاع رسانی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در قزوین  اظهار داشت: شانزدهمین و نخستین نشست این ستآد در سال جدید به ریاست استاندار برگزار شد.
سبد حسین بی نیاز اظهار داشت: در این نشست تاکید شد تا با جدیت از ورود خودروهای با پلاک استان های با درگیری بالا با کرونا به قزوین جلوگیری شود.
این مسوول گفت: در این نشست مقرر شد حضور چرخشی کارمندان در ادارات استان تا ۱۵ فروردین ماه تداوم یابد بدین شکل که روزانه نیمی از کارمندان از منزل به شکل دور کاری فعالیت داشته باشند.
وی اظهار داشت: در این نشست مقرر شد کنترل مبادی ورودی و خروجی های استان و غربالگری در این مکان ها با قوت و جدیت بیشتری از سوی نیروهای انتظامی و هلال احمر دنبال و پیگیری شود.
مسوول اطلاع رسانی ستاد مقابله و پیشگیری از کرونا در قزوین اظهار داشت: در این نشست استاندار از تشکل های مردم نهاد و خیران خواست تا در زمینه تامین تجهیزات بیمارستانی مربوط به مقابله با کرونا برای پزشکان و پرستاران مانند گان،ماسک و روپوش همکاری بیشتری داشته باشند.
بی نیاز افزود: استاندار قزوین در این نشست همچنین دستور داد تا کنترل سایت جمع آوری زباله و دفع بهداشتی پسماند در سایت محمدآباد با جدیت از سوی اداره کل حفاظت محیط زیست تشدید شود.
وی ادامه داد: استاندار قزوین در این نشست از بهزیستی خواست تا شرایط بهداشتی و مراقبتی پیشگیری از کرونا در مراکز نگهداری سالمند با توجه آسیب پذیری بالای این قشر تشدید شود.
بی نیاز همچنین گفت: استاندار قزوین در این نشست بر بسیج همه دستگاه ها برای مقابله با کرونا تاکید کرد و از مردم خواست تا با ماندن در منزل به مسوولان و تیم درمان برای شکست کرونا کمک کنند.
وی اضافه کرد: استاندار در این نشست همچنین با اشاره به نام گذاری سال جدید به نام جهش تولید،اظهار داشت باید برای حل مشکلات تولید در سال ۹۹ گام های بلندترین برداریم تا شاهد تحقق شعار امسال باشیم.

48

اخبار مرتبط

icon news

سامانه خرید و ارسال محصولات مشاغل خانگی راه‌اندازی شد

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از راه اندازی سامانه خ...

دکتر فرانسوی تست واکسن کرونا را بر روی مردم آفریقا پیشنهاد کرد!+فیلم

یک دکتر فرانسوی در اقدامی عجیب و بی شرمانه برای تست واکسن کرونا، مردم آفریقا را پیشنه...

غربالگری بیش از ۶۹ میلیون نفر در بسیج ملی مقابله با کرونا

به گفته معاون بهداشت وزارت بهداشت  بیش از ۶۹ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر تاکنون غربالگری شد...

بیش از ۶۹ میلیون نفر در بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری می شوند

معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت که بیش از ۶۹ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از هموطنان در بسیج م...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news