اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 16 فروردین 1399
04 فروردین 1399 04 فروردین 1399
18:39 18:39

خانه‌های چابهار زیر آب رفت

رحمدل بامری، معاون استاندار سیستان وبلوچستان اعلام کرد بارش باران در شهر چابهار باعث  تخریب خانه‌ها و نفوذ آب در منازل شده است.

به گزارش سلام نو، معاون استاندار سیستان وبلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار گفت: فعال شدن سامانه بارشی در ۴۸ ساعت گذشته سبب بارش بیش‌ از ۶۴ میلی‌متر باران از شب گذشته تاکنون در این شهرستان شده است.

رحمدل بامری افزود: براساس اعلام اداره هواشناسی جمع بارش‌ها از ابتدای سامانه(شنبه) تاکنون ۶۴.۶ میلی‌متر بوده ولی بارش از دیشب تاکنون شدت بیشتری داشته و همراه با رعد و برق همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد: بارندگی‌ها، مواج و توفانی شدن دریا را شاهد هستیم و توصیه می‌شود از تردد شناورهای سبک و قایق‌های تفریحی کوچک به دریا طی این مدت خودداری شود.

وی بیان کرد: اعضای ستاد مدیریت بحران، دستگاه‌های اجرایی، شهرداری‌ها، راه و شهرسازی، بخشداران، دهیاران و شوراهای اسلامی در آماده باش کامل هستند و باید تمام هشدارهای ستاد بحران شهرستان و هواشناسی را جدی گرفته و وظایف محوله را بخوبی انجام دهند.

معاون استاندار سیستان وبلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار افزود: بارش باران در شهر چابهار بویژه در روستای تیس تنها روستای محدوده منطقه آزاد چابهار برای مردم مشکلاتی به وجود آورده و موجب تخریب خانه‌ها و نفوذ آب در منازل شده است.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

بارش باران ادامه دارد؟

 سازمان هواشناسی، از بارش باران تا روز آینده یعنی 12 فرودین ماه خبر داد.

سامانه بارشی جدید وارد کشور می شود/اعلام اسامی استان های بارانی

صادق ضیائیان کارشناس سازمان هواشناسی، از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از روز چهارشن...

هشدار مدیریت بحران به مردم کهگیلویه و بویراحمد

محمدی تبار مدیر کل مدیریت بحران  با اظهار اینکه از  شنبه ۲۴ اسفند ماه تا پایان یکشنبه...

احتمال وقوع سیل در ابتدای فروردین

احد وظیفه، رییس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی گفت: احتمال وقوع سیلا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news