اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 05 خرداد 1399
04 فروردین 1399 04 فروردین 1399
18:39 18:39

خانه‌های چابهار زیر آب رفت

رحمدل بامری، معاون استاندار سیستان وبلوچستان اعلام کرد بارش باران در شهر چابهار باعث  تخریب خانه‌ها و نفوذ آب در منازل شده است.

به گزارش سلام نو، معاون استاندار سیستان وبلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار گفت: فعال شدن سامانه بارشی در ۴۸ ساعت گذشته سبب بارش بیش‌ از ۶۴ میلی‌متر باران از شب گذشته تاکنون در این شهرستان شده است.

رحمدل بامری افزود: براساس اعلام اداره هواشناسی جمع بارش‌ها از ابتدای سامانه(شنبه) تاکنون ۶۴.۶ میلی‌متر بوده ولی بارش از دیشب تاکنون شدت بیشتری داشته و همراه با رعد و برق همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد: بارندگی‌ها، مواج و توفانی شدن دریا را شاهد هستیم و توصیه می‌شود از تردد شناورهای سبک و قایق‌های تفریحی کوچک به دریا طی این مدت خودداری شود.

وی بیان کرد: اعضای ستاد مدیریت بحران، دستگاه‌های اجرایی، شهرداری‌ها، راه و شهرسازی، بخشداران، دهیاران و شوراهای اسلامی در آماده باش کامل هستند و باید تمام هشدارهای ستاد بحران شهرستان و هواشناسی را جدی گرفته و وظایف محوله را بخوبی انجام دهند.

معاون استاندار سیستان وبلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار افزود: بارش باران در شهر چابهار بویژه در روستای تیس تنها روستای محدوده منطقه آزاد چابهار برای مردم مشکلاتی به وجود آورده و موجب تخریب خانه‌ها و نفوذ آب در منازل شده است.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

کرونا در سیستان و بلوچستان؛ وضعیت 2 شهر قرمز شد

 دکتر محمد مهران امینی فرد، از افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا و مراجعه بیماران د...

نگرانی از افزایش آمار کرونا در سیستان و بلوچستان

دکتر امینی فرد، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: ایرانشهر و چابهار بیشترین آمار ...

پیش بینی وزش باد شدید در چند استان

کبری رفیعی، کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در غرب و جنوب‌غرب کشور، استان تهران، استان م...

پیش بینی آب و هوای کشور طی 3 روز آینده

صادق ضیاییان کارشناس سازمان هواشناسی، از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد و گفت...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news