اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 16 فروردین 1399
04 فروردین 1399 04 فروردین 1399
22:14 22:14

اسامی و عکس سیاستمدارانی که کرونا گرفتند

 سیاستمداران برخی از کشورها نیزهمزمان با شیوع کرونا به این بیماری مبتلا شده‌اند.

به گزارش سلام نو، با انتشار گسترده ویروس کرونا در اکثر کشورهای دنیا برخی از سیاستمداران و چهره های شاخص نیز به این ویروس مبتلا شدند که تصاویر زیر نگاهی به این اشخاص دارد.

تصویر زیر مربوط به رند پال سناتور جمهوری خواه آمریکایی و عضو مجلس سنا است که روز گذشته نتیجه آزمایش کرونای او مثبت اعلام شد. با اعلام این خبر رند پال نیز در حساب توئیتری اش ابتلای خود به ویروس کووید 19 را تایید کرد.

تصویر بعدی مربوط به همسر جاستین ترودو یعنی سوفی گریگوری است. پس از بازگشت از لندن در وی علائمی از ابتلا به کرونا دیده می شود که پس از آزمایش تست وی مثبت می شود. در پی این اتفاق جاستین ترودو نخست وزیر کانادا نیز به مدت دو هفته قرنطینه می شود.

نتیجه آزمایش کرونای ماریو دیاز-بالارت نماینده کنگره ایالات متحده مثبت شده است. وی نخستین نماینده مبتلا به این بیماری در کنگره است. نخستین نشانه‌های بیماری به صورت سردرد و تب، شامگاه شنبه در این نماینده جمهوری‌خواه ایالت فلوریدا بروز کرد. این نماینده حزب جمهوری‌خواه در کنگره تأیید کرد که به کووید-19 مبتلا شده است و در حال حاضر در قرنطینه خانگی به سر می‌برد.

همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشورهای اروپایی، مذاکره کننده ارشد اتحادیه اروپا در برگزیت نیز به این ویروس مبتلا شد. «میشل بارنیه»، مذاکره کننده ارشد اتحادیه در مذاکرات برگزیت، با انتشار پیامی در صفحه توییتر خود اعلام کرد که به کووید-19 مبتلا شده است.

بگونا گومز همسر نخست وزیر اسپانیا یعنی پدرو سانچز نیز به کرونا مبتلا شده است. خبری که دفتر نخست وزیری اسپانیا آن را اعلام کرد.

«فردریش مِرز» از سیاستمداران حزب دموکرات مسیحی و یکی از رقبای جدی آنگلا مرکل نیز به این ویروس مبتلا شده است. وی در توئیترش اعلام کرده که تا آخر هفته بعد در قرنطینه خواهد ماند.

تصویر بعدی نیز مربوط به «فابیو واجناگارتن» وزیر ارتباطات دولت برزیل است که بعد از دیدار با رییس جمهوری آمریکا و طی یک نشست رسمی در تفرجگاه ترامپ در فلوریدا، به ویروس کرونا مبتلا شد. این وزیر نیز در قرنطینه به سر می برد.

تصویر بعدی مربوط به نادین دوریس وزیر بهداشت انگلیس است که به کووید-19 مبتلا شده است و در قرنطینه به سر می برد. گفته شده مادر 84 ساله وی نیز به کرونا مبتلا شده است.

تصویر بعد مربوط به پیتر داتون وزیر کشور استرالیا است که در حساب توئیتری خود اعلام کرده بود: صبح با تب و گلو درد از خواب بیدار شدم و به بیمارستانی در کوئینزلند مراجعه کردم و آزمایش کرونا دادم و نتیجه آن مثبت بود.

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

اعتراض شدید آلمان به آمریکا برای دزدیدن ماسک‌های این کشور

یک مقام ارشد آلمانی در واکنش به اقدام دولت آمریکا در ربودن ماسک‌های سفارش داده شده بر...

مرگ ۷۶۶ نفر دیگر در ایتالیابر اثر کرونا

بر اساس اعلام «آژانس حفاظت مدنی» ایتالیا، در ۲۴ ساعت گذشته ۷۶۶ نفر دیگر بر اثر ابتلا ...

افزایش شمار مبتلایان کرونا در میان نظامیان آمریکا

وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که شمار مبتلایان به ویروس کرونا در میان پرسنل نظامی آمریک...

دولت‌های غربی و دزدی از یکدیگر در شرایط کرونایی!+فیلم

دولت‌های غربی در این روزها که ویروس کرونا شیوع یافته، از یکدیگر دزدی می کنند.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news