اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 17 فروردین 1399
05 فروردین 1399 05 فروردین 1399
13:25 13:25

کرونا در استقلال

معاون پزشکی استقلال با انتشار پستی در صفحه رسمی کلینیک استقلال اعلام کرد دو نفر از اعضای باشگاه استقلال به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

به گزارش سلام نو، معاون پزشکی باشگاه استقلال با تایید ابتلای دو چهره سرشناس این باشگاه به کرونا برای آنها آرزوی بهبودی کرد.

چند ساعت بعد از رسانه ای شدن ابتلای رئیس هیات مدیره و پزشک باشگاه استقلال به کروناویروس و بستری شدن اسماعیل خلیل زاده و کاوه ستوده در بیمارستان های پایتخت، معاون پزشکی استقلال با انتشار پستی در صفحه رسمی کلینیک استقلال به این موضوع واکنش نشان داد.در پست منتشر شده در پیج کلینیک استقلال آمده است:«چنانچه استحضار دارید دکتر خلیل زاده رئیس محترم هیات مدیره و دکتر کاوه ستوده پزشک ارجمند باشگاه استقلال در حین انجام وظیفه به بیماری کرونا مبتلا گردیده اند. در پی این مهم و پیگیری مردم شریف جهت اطلاع از وضعیت این عزیزان به استحضار می رساند در پی مراقبت و درمان انجام شده توسط پزشکان و کادر درمانی بیمارستان های فیروزگر و آتیه حال این دو عزیز روبه بهبودی است و امیدواریم در سایه عنایت خداوند منان و تلاش های کادر درمانی کشور و رعایت توصیه های ایمنی توسط مردم شریف ایران زمین به زودی شاهد بهبودی کلیه بیماران و شکست بیماری مهلک کرونا باشیم».


به این ترتیب گمانه زنی هایی که در خصوص سونامی کرونا در اردوی استقلال به گوش می رسید به صورت رسمی تایید شد ضمن این که معاونت پزشکی استقلال بنا دارد با این اتفاق به صورت جدی پیگیر سلامت کامل اعضای این تیم با در دستور کار قراردادن تمهیدات پزشکی جدید باشد.

/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

علی کریمی: با این شرایط بهتر است لیگ را از تقویم دربیاورند

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: اگر موضوع کرونا به این زودی ها حل نشود، بهتر است لیگ ا...

کرونا آرایشگر رونالدو را عوض کرد+عکس

با شیوع ویروس کرونا و ضرورت در خانه ماندن، حالا وظیفه آرایشگری فوق ستاره پرتغالی به ع...

کرونا یقه نایب رییس بارسلونا را هم گرفت

باشگاه بارسلونا از ابتلای نائب رئیس این باشگاه به ویروس کرونا خبر داد.

نیمار پنهانی کمک هنگفتی برای مبارزه با کرونا کرد

نیمار ستاره برزیلی پاری سن ژرمن نزدیک به 800 هزار پوند کمک نقدی برای مبارزه با کرونا ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news