اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 07 خرداد 1399
06 فروردین 1399 06 فروردین 1399
16:35 16:35

بحران سیل در کرمان/ ریزش سقف بر سر زن جوان!

 مدیرکل مدیریت بحران استان کرمان از جان باختن یک زن جوان بر اثر ریزش سقف خانه اش خبر داد.

به دلیل بارندگی ها و سیل رودبار کرمان تا کنون 1500 راس دام تلف شدند و صبح امروز نیز زن جوانی زیر ریزش سقف خانه اش جان باخت.

به گزارش سلام نو، مدیرکل مدیریت بحران استان کرمان با اشاره به اینکه هم اکنون برخی از مردم سیل زده جنوب استان که منازل آنها قابل سکونت نیست، در چادر اسکان موقت داده شده اند، بیان کرد: متاسفانه صبح امروز در روستای شهید آباد ده میری رودبار جنوب یک خانم جوان وارد منزل شده و به دلیل فروریختن سقف، جان خود را از دست داده است.

"مجید سعیدی" درباره وضعیت آخرین وضعیت مناطق سیل زده استان کرمان اظهار کرد: با توجه به اینکه شدت سیل در جنوب استان کرمان زیاد بود، شبک های برق، آب و راه های روستایی زیادی در این منطقه قطع و مسدود شده بود که بلافاصله از دقایق اول وقوع سیل تیم های امدادی وارد کار شدند و توانستند بخش عمده ای از این قطعی آب و برق و مسدود شدن برخی راه های اصلی و فرعی و روستایی را حل کنند اما همچنان برق هفت روستا و شبکه آب شرب ۲۵ روستای جنوب استان کرمان قطع است.

وی با اشاره ب اینکه با تلاش نیروهای راهداری، سپاه و بسیج و هلال احمر تلاش داریم تمامی راه های مسدود شده فرعی و رسوتایی را تا پایان وقت امروز بازگشایی کنیم افزود: از ۲۲ راه روستایی مسدود شده ناشی از وقوع سیلاب در جنوب استان کرمان ۷۲مورد همچنان مسدود است.

سعیدی درباره خسارات وارده به دام های عشایر و روستاییان جنوب استان کرمان تصریح کرد: براثر سیل اخیر و برآوردهایی که تاکنون صورت گرفته، یکهزار و پانصد راس دام در جنوب استان کرمان تلف شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمان با اشاره به اینکه هم اکنون برخی از مردم سیل زده جنوب استان که منازل آنها قابل سکونت نیست، در چادر اسکان موقت داده شده اند، بیان کرد: متاسفانه صبح امروز در روستای شهید آباد ده میری رودبار جنوب یک خانم جوان وارد منزل شده و به دلیل فروریختن سقف، جان خود را از دست داده است.

/رکنا

اخبار مرتبط

icon news

درگذشت دردناک حجت الاسلام رزمجو + عکس

 سانحه رانندگی جاده حبیب آباد شهرستان برخوارمنجبر به درگذشت امام جمعه شهر کمشجه استان...

5 قاتل وحشتناک سریالی را بشناسید + عکس و جزئیات

شاید فکر کنید قتلان سریالی آدم‌های جالبی هستند اما آن‌ها در واقع مردان و زنان ترسناکی...

پشت پرده مرگ ۳۲ لاک‌پشت‌ در جاسک

افشین عسکری مسئول محیط‌زیست دریایی هرمزگان، از تلف شدن ۳۲ لاک‌پشت دریایی در نوار ساحل...

اتفاق مرگبار برای 4 جوان در حاشیه رودخانه چالوس

 امیرحسین عسگرزاده، رئیس هلال احمر شهرستان چالوس گفت: از چهار جوانی که برای تفریح به ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news