اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 16 خرداد 1399
07 فروردین 1399 07 فروردین 1399
18:30 18:30

بسته ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان تمدید می شود؟

مدیر مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات اعلام کرد که بسته ۱۰۰ گیگ اینترنت ثابت مقابله با کرونا با وجود درخواست وزیر ارتباطات تمدید شد.

اینترنت رایگان تمدید نشد

به گزارش سلام نو، بسته ۱۰۰ گیگ اینترنت ثابت مقابله با کرونا که از هفته آخر اسفند برای کاربران فعال شده بود، با وجود درخواست وزیر ارتباطات تمدید نخواهد شد و از فردا قطع می‌شود.

«محمدجواد آذری جهرمی» مدتی قبل به اپراتورهای ثابت ابلاغ کرد بسته اینترنت رایگانی برای کاربران فضای مجازی درنظر بگیرند تا آن‌ها در خانه بمانند و برای کارهایی مانند دورکاری، آموزش مجازی و سرگرمی هزینه زیادی به خانوار تحمیل نشود.
به این ترتیب بسته ۱۰۰ گیگ اینترنت برای کاربران ثابت فعال شد. وزیر ارتباطات در جلسه ویدیو کنفرانسی با فعالان مجازی، خبر از درخواست تمدید این بسته داد.
به گزارش ایرنا درخواست تمدید و ارایه اینترنت رایگان از سوی وزارت ارتباطات به سازمان ملی مقابله با کرونا ارسال شد اما کمیته اقتصادی این سازمان با درخواست مطرح شده موافقت نکرد و بسته اینترنت رایگان خانگی  گیگ اینترنت رایگان داخلی از فردا متوقف می‌شود.

این بسته‌ها برای دوران قرنطینه خانگی کاربران اینترنت ثابت در نظر گرفته شد که روز ۲۹ اسفند به پایان می‌رسید و وزیر ارتباطات آن را تا فردا (هفتم فروردین) تمدید کرده بود. اما درخواست آذری جهرمی برای تمدید مجدد بسته به بن‌بست خورد.

/ایرنا

اخبار مرتبط

icon news

خسارت ۲۶ هزار میلیاردی کرونا به اصناف!

هوشیار فقیهی، معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی اتاق اصناف ایران اعلام کرد خسارت ماهانه تعط...

مصرف برق ایران بیشتر از میانگین مصرف جهانی

مصرف برق روز ۱۳ خرداد ماه امسال از مرز ۵۳ هزار مگاوات گذشت و نسبت به مدت مشابه سال قب...

بیمه بیکاری کرونا برای ۱۰۳ هزار نفر واریز شد

سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که بیمه بیکار کرونا برای ۱۰۳ هزار نفر واریز شده است و...

رکورد بی سابقه تهرانی ها در مصرف آب

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران، از رشد ۲۰ درصدی مصرف آب در پایتخت یعنی حدود ۶۸...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news