اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 09 خرداد 1399
10 فروردین 1399 10 فروردین 1399
09:41 09:41

خاطره جالب بنیامین بهادری از تست بازیگری‌اش

 بنیامین بهادری، خواننده پاپ شب گذشته مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی بود.

ماجرای تست گرفتن داریوش مهرجویی از بنیامین بهادری

بنیامین بهادری، خواننده پاپ، که شب گذشته(شنبه ۹ فروردین)، مهمان برنامه «دورهمی» بود ماجرای لجبازی‌اش با داریوش مهرجویی و تست ندادن برای مهرجویی را تعریف کرد.

به گزارش سلام نو، بنیامین بهادری، خواننده پاپ، که شب گذشته(شنبه ۹ فروردین)،مهمان برنامه «دورهمی» با اجرای مهران مدیری بود، درباره نحوه بازیگر شدنش و دنبال نکردن این کار به طور حرفه‌ای صحبت کرد.

مجری برنامه پس از آنکه درباره حرفه اصلی نیامین بهادری، یعنی خوانندگی او صحبت کرد به مسئله بازیگری او پرداخت و بهادری هم درباره اولین فیلم خود گفت: «اولین فیلمی که من در آن ایفای نقش کردم «سلام بمبئی» بود که بسیار هم آن را دوست داشتم ولی دیگر این حرفه را ادامه ندادم.»

مدیری علت ادامه ندادن بازیگری را پرسید و بهادری در پاسخ گفت: «پس از این فیلم من همراه همسرم به آمریکا رفتم، ایشان و خانوادشان آن جا زندگی می‌کردند و همانجا هم بزرگ شدند. در آمریکا ما متوجه شدیم که همسرم باردار است و برای اینکه همسرم تنها نباشد، حدود یک سال آنجا ماندیم تا بچه به دنیا بیاید. این وقفه زمانی من را یک مقدار از کارهایم جدا کرد. البته اخیرا در یک فیلم سینمایی بازی کردم که به زودی خبرهایش منتشر می‌شود.»

بهادری درباره ماجرای تست بازیگری ادامه داد: «تا کنون دو نفر از من تست بازیگر گرفتند، یکی آقای بهرام بیضایی، که آن پروژه سینمایی انجام نشد، یکی هم آقای داریوش مهرجویی، البته ماجرای تست آقای مهرجویی جالب است، هنگام تست روی یک زمین صاف به من گفتند فرض کن اینجا یک طناب نازک است و دو طرف تو دره، چه گونه از آن عبور می‌کنی؟ من هم گفتم ترجیح می‌دهم بنشینم دم پرتگاه تا عزرائیل سراغم بیاید اما این کار را انجام ندهم، ایشان هم همانجا از من خداحافظی کردند. البته خودم بهتر می‌دانم که با خود تست مشکلی نداشتم و به خاطر یک سری موضوعات تصمیم به لجاجت گرفتم و از سر لجبازی، اینگونه وارد ماجرا شدم

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

فریبا نادری با گریه همسرش را برای ازدواج راضی کرد!+ فیلم

فریبا نادری، بازیگر سینما که میهمان دیشب دورهمی بود توضیحاتی درباره ماجرای تغییر چهره...

ماجرای خیار خوردن علی لهراسبی قبل از کنسرت‌هایش!+ فیلم

علی لهراسبی که میهمان برنامه دورهمی بود از خیار خوردنش قبل از کنسرت تعریف کرد.

اظهارات جدید حسین تهی درباره توبه کردنش!+ فیلم

حسین تهی خواننده رپ خارج‌نشین درباره حواشی اخیرش در لایو اینستاگرامی با بنیامین بهادر...

اعتراف فلورا سام به عاشق شدنش در کلاس بازیگری + عکس

فلورا سام، کارگردان، نویسنده و بازیگر تلویزیون درباره آشنایی‌ و ازدواجش با مجید اوجی ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news