اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 07 خرداد 1399
10 فروردین 1399 10 فروردین 1399
10:45 10:45

چه کسانی امشب بسته معیشتی می گیرند؟

حسین میرزایی، سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی گفت: کسی به لیست دریافت بسته معیشتی امشب اضافه نخواهد شد.

چه کسانی پنجمین بسته حمایت معیشتی را دریافت می‌کنند؟

به گزارش سلام نو، سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی گفت: افرادی که در اسفندماه سال گذشته بسته حمایت معیشتی دریافت کردند، فروردین ماه امسال نیز جزو مشمولان خواهند بود.

«حسین میرزایی» روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: افرادی که در لیست اسفند ماه بودند به هیچ وجه حذف نخواهند شد و بالتبع به این لیست کسی هم اضافه نخواهد شد.

وی تاکید کرد: افرادی که پیش از این نسبت به عدم دریافت بسته حمایت معیشتی اعتراض کرده بودند و در لیست مشمولان قرار نگرفته بودند و نیز افرادی که در لیست یارانه بگیران نبودند و متقاضی دریافت حمایت معیشتی هستند در خرداد ماه ۹۹ یکبار دیگر بررسی و وسع سنجی می شوند.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایت معیشتی افزود: پس از بررسی اعتراض افراد چنانچه واجد شرایط باشند و مشمول شوند، به لیست اضافه می شوند.

وی تصریح کرد: آزمون وسع در خرداد ماه امسال برای مشمولین و متقاضیان جدید اجرا می شود و لیست مشمولین یکبار دیگر بروزرسانی می شود.

میرزایی گفت: تاریخ واریز کمک حمایت معیشتی توسط سازمان برنامه و بودجه مشخص خواهد شد. وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تنها مسوول شناسایی مشمولان است و امورات مرتبط با واریز توسط سازمان برنامه و بودجه انجام می شود.

براساس اعلام سازمان برنامه و بودجه مرحله پنجم کمک‌های معیشتی دولت و اولین واریزی در سال ۹۹ ساعت ۲۴ یکشنبه (۱۰ فروردین) به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

مبلغ پرداختی بابت طرح حمایتی معیشتی دولت به خانوارهای یک نفره ۵۵ هزار تومان، ۲ نفره ۱۰۳ هزار تومان، سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، چهار نفره ۱۷۲ هزار تومان و پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان واریز می شود.

/ایرنا

اخبار مرتبط

icon news

پیش بینی محدوده قیمتی دلار در سال 99

سیدرضى حاجى‌آقامیری، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانى تهران گفت: مهم‌ترین عامل تاثیر‌...

پیش بینی وضعیت بازار سرمایه تا پایان سال ٩٩

حمیدرضا مهرآور، کارشناس ارشد بازار سرمایه گفت: روند صعودی بازار سرمایه تا پایان سال ٩...

نرخ تورم در اولین ماه سال 99 اعلام شد

مرکز آمار اعلام کرد که نرخ تورم در اولین ماه سال جاری یعنی فروردین ماه با ۲.۶ درصدی ب...

جزییات مالیات حقوق در سال ۹۹

محمود علیزاده معاون حقوقی و فنی مالیاتی سازمان امور مالیاتی، در بخشنامه ای اعلام کرد ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news