اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 05 خرداد 1399
10 فروردین 1399 10 فروردین 1399
11:45 11:45

گزارش پلیس راه از کاهش تردد در تهران

سرهنگ محبی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران، از کاهش 52 درصدی ترد در محورهای شرقی تهران خبر داد.

کاهش 52 درصدی ترد در محورهای شرقی تهران/ مسافران اجازه ورود به شهرها را ندارند

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه به دلیل کاهش تردد ۵۲ درصدی در محورهای شرق استان تهران، در حال حاضر ترافیک در کلیه محورها عادی و روان است، گفت: طرح فاصله‌گذاری اجتماعی توسط پلیس با قاطعیت اجرا می‌شود تا هر چه سریعتر این بیماری از بین برود.

به گزارش سلام نو، سرهنگ محبی در یک برنامه‌ تلویزیونی اظهار کرد: به منظور کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا، طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و به منظور حفظ سلامتی مردم، از بامداد جمعه (۸ فروردین) در چندین نقطه در ورودی و خروجی‌های شرق استان تهران همکاران پلیس راه و انتظامی مستقر شدند و تردد مردم ساکن تهران به خارج از استان و حتی افرادی که در استان‌های دیگر سکونت دارند، اگر بخواهند به عنوان مسافر وارد شرق تهران شوند از ورود جلوگیری خواهد شد.

وی افزود: طرح فاصله‌گذاری اجتماعی توسط پلیس با قاطعیت اجرا می‌شود تا هر چه سریعتر این بیماری از بین برود. افرادی که در حال بازگشت به محل سکونت خود هستند در طول مسیر اجازه ورود به شهرها را ندارند و افرادی که این قانون را رعایت نکنند، راننده وسیله نقلیه علاوه‌ بر این که به مبلغ 500 هزار تومان جریمه خواهد شد، خودرو او به مدت یک ماه توقیف خواهد شد.

به گفته محبی، تردد وسایل نقلیه باربری و حمل کالاهای اساسی و بهداشتی کماکان بلامانع است.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در ادامه درباره وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های استان تهران نیز گفت: به دلیل کاهش تردد ۵۲ درصدی در محورهای شرق استان تهران، در حال حاضر ترافیک در کلیه محورها عادی و روان است و در ارتفاعات فیروزکوه و هراز نیز بارش شدید برف و سایر محورها بارش باران وجود دارد.

وی در ادامه به رانندگان وسایل نقلیه توصیه کرد که با سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب و با صبر و حوصله رانندگی کنند و همچنین تاکید کرد که ماموران پلیس همانند نوروز سال قبل، در تمام محورها به طور شبانه‌روزی حضور دارند و تلاش می‌کنند تا هموطنان سریعتر به مقصد برسند و اگر راننده‌ای باشد که با ارتکاب تخلفات حادثه‌ساز رانندگی بخواهد جان خود و دیگران را به خطر بیندازد، پلیس بدون اغماض برخورد خواهد کرد.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

آمار مسمومیت الکل همچنان رو به افزایش

رئیس دبیرخانه پدافند غیرعامل وزارت بهداشت گفت: مسمومیت با الکل همچنان رو به افزایش اس...

دکتر حمید عقیلی به شهادت رسید+ عکس

 بنا بر اعلام مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، حمید عقیلی پنجمین مدافع سلامت...

درگذشت محبوبه امینی کادر درمانی فریدون‌کنار بر اثر کرونا + عکس

کارشناس آزمایشگاه شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدون کنار بر اثر ابتلا به  ویروس کرون...

سمور هم کرونا را انتقال می‌دهد

یک کارگر در هلند کرونا گرفته است و تحقیقات نشان می‌دهد این کارگر احتمال به خاطر تماس ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news