اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 14 خرداد 1399
10 فروردین 1399 10 فروردین 1399
15:00 15:00

کلانتری ترمینال اتوبوسرانی غرب تهران را تعطیل کرد/ مسافران گرفتار شدند!

داریوش باقرجوان، مدیرکل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: کلانتری میدان آزادی و بدون هماهنگی با ما ترمینال غرب تهران را تعطیل کرده است.

ترمینال اتوبوسرانی غرب تهران تعطیل شد

به گزارش سلام نو، مدیرکل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، از تعطیلی ترمینال غرب تهران خبر داد و افزود: این تعطیلی بدون هماهنگی با این سازمان صورت گرفته است.

«داریوش باقرجوان»  از تعطیلی ترمینال غرب (پارک سوار آزادی تهران) از سوی کلانتری میدان آزادی و بدون هماهنگی با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خبر داد.

وی افزود: در حالی که مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، محدود شدن سفرها و نه توقف کامل آنها را مد نظر داشته، کلانتری میدان آزادی با ارائه نامه‌ای به مدیر ترمینال غرب (پایانه مسافری آزادی تهران) خواستار توقف همه سفرها و تعطیلی پایانه شده است.

به گفته این مقام مسوول، برخی مسافرانی که نه هزینه سفر با هواپیما را دارند و نه خودروی شخصی، در تهران بدون جا و مکان مانده و امکان بازگشت به شهر محل سکونت خود را ندارند، در ترمینال آزادی گرفتار شده اند.

وی با بیان اینکه ترمینال‌های جنوب، شرق و بیهقی باز هستند، گفت: به زودی ترمینال غرب نیز بازگشایی می شود چرا که ما با بسته شدن ترمینالها مخالفیم، هرچند که سازمان راهداری نیز بر محدود شدن فعالیت پایانه‌ها و صرفا انجام سفرهای اضطراری تأکید دارد.

باقرجوان با اشاره به اینکه برای انجام سفرهای اضطراری، حمل و نقل عمومی ارجحیت دارد، از ورود استانداری تهران به موضوع تعطیلی ترمینال‌های مسافربری عمومی خبرداد.

/ایرنا

اخبار مرتبط

icon news

وزارت گردشگری مردم را به سفر تشویق می کند!

هفته گذشته یک تور آشناسازی در کرمانشاه که وضعیت قرمز دارد، برگزار شد و مدیرکل بازاریا...

وزیر بهداشت:کرونا یک شتر گاو پلنگ است!

دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت گفت: من از همان ابتدا به همکارانم گفتم که کرونا یک بیماری...

سیر صعودی آمار مبتلایان روزانه کرونا /تعداد مبتلایان از ۳۰۰۰ نفر گذشت

دکتر کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت، آخرین آمار مبتلایان به کرونا در 24 ساعت گذشت...

پاسخ سازمان جهانی بهداشت به ادعای عجیب درباره کرونا

سازمان جهانی بهداشت (WHO) در پاسخ به ادعای پزشک ایتالیایی مبنی بر کاسته شدن از قدرت ک...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news