اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 05 خرداد 1399
12 فروردین 1399 12 فروردین 1399
22:39 22:39

نیمار در بارسا بهتر بود

نیمار در سه فصل اخیر در پی اس جی اغلب مصدوم بوده و در حساس ترین مقاطع فصل نتوانسته به پاریسی‌ها کمک کند، او البته با مدیران تیم پاریسی هم اختلاف دارد.

به گزارش سلام نو، نیمار فوق ستاره برزیلی پی اس جی سال 2013 بود که فوتبال در اروپا را با پیراهن بارسلونا شروع کرد. او 4 فصل بسیار خوب را در بارسلونا پشت سر گذاشت اما تابستان 2017 با قراردادی 222 میلیون یورویی راهی پاریس شد. انتقالی بسیار پرحاشیه که هم به ضرر نیمار تمام شد و هم بارسلونا.

در دو سال اخیر، بارسا تلاش هایی برای بازگرداندن نیمار داشته ولی موفق به این امر نشده است. با بحران اخیر کرونا نیز مشخص نیست که بارسا بتواند تابستان پیش رو برای جذب نیمار اقدام کند.

نیمار در سه فصل اخیر در پی اس جی اغلب مصدوم بوده و در حساس ترین مقاطع فصل نتوانسته یاری گر تیمش باشد. تیته سرمربی تیم ملی برزیل معتقد است که بهترین سال های فوتبال نیمار در بارسلونا بود.

تیته گفت:« بهترین نیمار را در بارسلونا دیدیم. زمانی که در سیستم 3-3-4 به عنوان بال چپ بازی می کرد  و سپس به مرکز می آمد. همان زمان مصاف بود با بهترین مقطع تیم ملی برزیل.

نیمار فوتبالیستی با توانایی های فنی نامحدود است. جدای از تکنیک تماشایی، بینش بازی بالا، سرعت در واکنش ها و عکس العمل ها در هنگام بازی، دید فوق العاده و بازی خوانی عالی حتی در دشوارترین مقاطع مسابقه، از بارزترین خصوصیات نیمار هستند. از فوتبالیستی صحبت می کنیم که الان در اوج توانایی های ذهنی و فیزیکی قرار دارد.»

اخبار مرتبط

icon news

نیمار به دنیا آمده تا متفاوت باشد

دنی آلوس، ستاره سابق بارسلونا در گفتگویی اعلام کرد نیمار سبک زندگی خاصی دارد و اصلا ب...

کرونا قیمت ام‌باپه و نیمار را کاهش داد!

 ام‌باپه و نیمار، دو ستاره گران‌قیمت پاری سن ژرمن به خاطر ویروس کرونا 20 درصد قیمتشان...

امیدواری ژاوی به بازگشت نیمار به آبی‌اناری‌ها

بارسلونا، سرمربی السد قطر با اشاره به امیدواری‌اش برای بازگشت نیمار به بارسلونا گفت ن...

شباهت نیمار به رونالدینیو

فابرگاس در گفتگویی اعلام کرد نیمار ستاره بزرگی است که در زمان‌هایی که خیلی‌ها فکر می‌...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news