اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 14 خرداد 1399
13 فروردین 1399 13 فروردین 1399
18:28 18:28

مسی بالاتر از 86 تیم فوتبال!

مسی تا همینجا  19 گل در لالیگا زده و 12 پاس گل داده که آماری کم نظیر و خیره کننده برای او است. مسی همچنین توانسته از 86 تیم حاضر در این 5 لیگ معتبر، گل های بیشتری از بیرون محوطه جریمه بزند!

به گزارش سلام نو، لیونل مسی توقف ناپذیر به نظر می رسد و هر فصل باید منتظر یک رکوردشکنی جدید از این فوق ستاره بود. رقابت های فوتبال در سراسر اروپا به دلیل شیوع کرونا تعطیل است و بیش از  سه هفته است که دیگر شاهد هنرنمایی مسی در زمین نیستیم ولی او تا همینجای کار هم 19 گل در لالیگا زده و 12 پاس گل نیز داده است.

با نگاهی به آمار گل های 98 تیم حاضر در 5 لیگ معتبر اروپا(انگلیس، اسپانیا، ایتالیا، آلمان و فرانسه) به نکته جالبی خواهیم رسید. لیونل مسی به تنهایی توانسته از 86 تیم حاضر در این 5 لیگ معتبر، گل های بیشتری از بیرون محوطه جریمه به ثمر برساند.

مسی 8 گل به این ترتیب به ثمر رسانده و برای مثال، بیشتر از گل های چلسی و یونایتد(7 گل)، لیورپول و رئال(6 گل)، تاتنهام و یوونتوس(5 گل)، پی اس جی(4 گل)، آرسنال و اتلتیکو(3 گل)  بوده است.

جالب تر اینکه 4 گل از این 8 گل نیز از روی ضربات کاشته به ثمر رسیده است. هنوز یازه هفته دیگر تا پایان لالیگا باقیمانده و این آمار می تواند بهبود نیز پیدا کند.

اخبار مرتبط

icon news

آغاز تمرینات مجدد بارسلونا جهت ادامه لالیگا زیر سایه کرونا/تصاویر

تمرینات تیم فوتبال بارسلونا اسپانیا جهت از سرگیری مجدد رقابت های لالیگا آغاز شد.

سرمربی بارسلونا جواب اظهارات مسی را داد

کیکه ستین  سرمربی بارسلونا در واکنش به اظهارات بحث برانگیز مسی گفت: او هم مانند مهاجم...

ناگفته‌های فان خال درباره اخراجش از یونایتد

لوئیس فان خال سرمربی هلندی سابق منچستریونایتد جزییاتی درباره اخراجش از منچستریونایتد ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news