اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 05 خرداد 1399
13 فروردین 1399 13 فروردین 1399
19:17 19:17

واردکننده مواد مخدر به دام افتاد

سرهنگ حسنوند با اشاره به دستگیری یک واردکننده مواد مخدر از کشف یک کیلو ۱۴۴ گرم هرویین و یک کیلو و ۴۶۹ گرم شیشه ،۳۰ قرص ترامادل و ۱۴ گرم گراس از این فرد خبر داد.

ناکامی و دستگیری واردکننده موادمخدر به زندان

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از شناسایی و دستگیری یکی از زندانیان که به همراه خود مقادیری مواد مخدر وارد زندان کرده بود خبر داد.

به گزارش سلام نو به نقل از مهر، سرهنگ عبدالوهاب حسنونداعلام کرد: چندی پیش یکی از زندانیان یکی از زندانهای تهران بر اساس قوانین موجود مشمول استفاده از مرخصی زندان گردید که این فرد متاسفانه از اعتماد قانون به خود سوء استفاده کرده و به جای بروز رفتار شایسته به جهت فراهم کردن بسترهای رفاهی که قانون برای مجرمین و محکومین پیش بینی کرده، با انجام یک عمل خلاف و مجرمانه باعث دستگیری خود و به احتمال فراوان افزوده شدن مدت محکومیتش در زندان شد.

حسنوند در تشریح ماجرا بیان داشت: این فرد که چندی قبل در مرخصی زندان به سر می برد به صورت اتفاقی در دایره یکی از پرونده های پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران و مشخصاً پایگاه نهم این پلیس وارد شده و به عنوان خریدار موفق به خرید مقادیری مواد مخدر شده بود که پلیس با توجه به شناسایی و کسب اطلاعات لازم از این فرد متوجه شد وی قصد ورود این مواد را به زندان دارد لذا به جای دستگیری وی و با پیشنهاد مسئولین زندان، متهم را تحت نظر گرفته تا نحوه و شگرد ورود مواد مخدر به زندان برای مسئولین مشخص شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: با طراحی این شگرد، موارد با مرجع قضایی هماهنگ و پس از اخذ مجوز، این سناریو پیگیری که خوشبختانه تبهکار مذکور در ورودی زندان توسط حراست زندان مورد بازرسی قرار گرفته و در حالی که مواد مخدر را در دیواره های داخلی ساک خود به صورت ماهرانه ای جاساز نموده بود لو رفته و دستگیر شد.

سرهنگ حسنوند در پایان از کشف یک کیلو ۱۴۴ گرم هرویین و یک کیلو و ۴۶۹ گرم شیشه ،۳۰ قرص ترامادل و ۱۴ گرم گراس از این فرد خبر داد و گفت در این رابطه پرونده دیگری برای این متهم در دستگاه قضایی به جریان افتاد.

اخبار مرتبط

icon news

بارداری دختر 12 ساله از دوست پدرش!

پدر پلید دختر 12 ساله به خاطر توهم بر اثر مصرف مواد مخدر او را مجبور به همخوابی با یک...

ماجرای 100 کیلو تریاک که به شیراز نرسید

100 کیلو تریاک که قرار بود با یک اتوبوس به مقصد شیراز برسد در بازرسی از این اتوبوس کش...

هندوانه های تریاکی راهی کجا بودند؟

 فرمانده انتظامی بوکان اعلام کرد: از یک بار هندوانه 58 کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط شد...

علی قمه و نوچه هایش به دام افتادند

باند سارقین حرفه‌ای معروف به علی قمه که به طئور حرفه‌ای و گسترده دست به سرقت خودروهای...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news