اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 08 خرداد 1399
14 فروردین 1399 14 فروردین 1399
14:58 14:58

رستورانی که درون غار میزبان ثروتمندان جهان است!

 رستوران گروتا پالازس یکی از جاذبه های کشور ایتالیا است که به رستوران درون غار نیز مشهور شده است.

به گزارش سلام نو این رستوران که رستورانی درون غار است، حدود 20 متر بالاتر از سطح دریا واقع شده و هیچ دیواری در اطراف آن قرار ندارد. هوای غالب در این منطقه بسیار مطبوع بوده و صدای امواج دریای آدریاتیک پیوسته و بی وقفه گوش را نوازش می دهد. این رستوران زیبا و بی نظیر کنار دریای آدریاتیک ایتالیا واقع شده که چشم انداز دل پذیری را برای گردشگران تور ایتالیا رقم زده است.

رستوران گروتا پالازس که رستورانی درون غار است، منظره دریای آدریاتیک را از دل صخره های آهکی کنده شده به نمایش می گذارد که گردشگران و مسافران تور ایتالیا می توانند با تماشا این منظره از صرف غذای خود بی نهایت لذت ببرند. این رستوران در منطقه پولیگنانو آ ماره در جنوب کشور ایتالیا احداث شده که همتا آن در هیچ کجا دنیا وجود ندارد و این مکان چند قرن است که نظر بازدیدکنندگان را به خود جلب کرده است و همواره یکی از جاذبه های عجیب ایتالیا به شمار رفته است.

رستوران نام برده شده مکانی مجلل و اشرافی و رمانتیک برای غذا خوردن ثروتمندان دنیا می باشد که آن ها را مسحور زیبایی خود می کند. چیدمان این رستوران در فضایی خارجی قرار دارد تا مشتریان بتوانند لذت کافی از منظره موجود ببرند و لحظات خاطره انگیزی برای آن ها به ثبت برسد.

در رستورانی درون غار، علاوه بر میزهای دو نفره که مخصوص افرادی است که می خواهند دو نفره غذا میل کنند و از این منظره لذت ببرند، میزهای خانوادگی نیز تعبیه شده تا افرادی که به شکل خانوادگی برای صرف غذا و لذت بردن از فضا این رستوران به آن می روند بتوانند در کنار هم از لحظاتشان بهره ببرند. در کناره های آن لوسترهای روشنایی وجود دارد که در شب و هنگام تاریکی هوا روشنایی خوبی به آن می بخشد و فضا را رمانتیک و دلنشین می کند.

ساعت کار این هتل – رستوران  در همه روزهای هفته از ساعت 12:30 ظهر تا 2 بعدازظهر و 7:30 غروب تا 11 شب می باشد. اگر شما پیش از غروب آفتاب به این رستوران بروید می توانید غروب آفتاب را به شکل بسیار زیبایی از این منطقه نظاره کنید. رستوران مدرن و مجهز گروتا پالازس دارای قابلیت رزرواسیون آنلاین بوده و گردشگران تور ایتالیا می توانند به صورت اینترنتی به سایت مربوطه مراجعه کرده و میز خود را از قبل رزرو کنند. این رستوران صبحانه نیز سرو می کند.

اگر تمایل دارید که غذایی خوش طعم را در مکانی بی نظیر و منحصر به فرد تجربه کنید حتما سری به رستورانی درون غار بزنید.

اخبار مرتبط

icon news

شروط سختگیرانه برای بازگشایی رستوران‌ها

محسن فرهادی، معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: رستوران‌ها از امروز می‌توا...

فقط صحن اماکن مقدس باز می شود/رواق ها و حرم ها هنوز بسته است

محسن فرهادی، معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: سالن ...

وزارت بهداشت برای بازگشایی رستوران ها شرط گذاشت

رئیس جمهور در جلسه روز شنبه ستاد مقابله با کرونا دستور بازگشایی رستوران ها و تالار هت...

زمان بازگشایی رستوران‌ها و هتل‌ها از زبان رئیس جمهور

حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: هتل ها و رستوران ها بعد ا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news