اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 05 خرداد 1399
14 فروردین 1399 14 فروردین 1399
16:34 16:34

واکنش تند نماینده مجلس علیه اظهارات ضرغامی

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس نسبت به اظهارات ضرغامی مبنی بر تعطیلی مجلس در ایام نوروز واکنش تندی نشان داد.

آقای ضرغامی!  کرونا ابزار عقده گشایی سیاسی نیست/ نمایندگان در نوروز آماده باش بودند

به گزارش سلام نو، غلامعلی جعفرزاده اظهارات اخیر درباره تعطیل بودن مجلس در ایام نوروز را بی انصافی و نوعی بی‌اخلاقی سیاسی خواند و افزود: اینکه فردی همچون آقای ضرغانی با سابقه کار اجرایی، وقوع بحرانی در سطح و اندازه کرونا را به ابزار سیاسی تبدیل می‌کند نشان از ضعف پایه های تفکرات اعتقادی ایشان دارد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در شرایطی که مردم نهایت همکاری را با مسئولان برای عبور از بحران دارند اقدام برخی شخصت‌های سیاسی قابل تامل است، ادامه داد: متاسفانه امروز شاهدیم که برخی شخصیت ها با تمام توان به دنبال عقده گشایی و انتقام گیری سیاسی هستند.

مجلس تعطیل نبود، نمایندگان در تمام ایام نوروز آماده باش بودند

وی با بیان اینکه نمایندگان مجلس در تمامی ایام نوروز آماده باش بودند، ادامه داد: همه به خوبی می دانند که مجلس شورای اسلامی و نمایندگان هیچ مشکلی برای برگزاری جلسات نداشتند اما به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا جلسات علنی تشکیل نشد اما با این حال مجلس تعطیل نبود بلکه جلسات به صورت مجازی برگزار شد به طوریکه نمایندگان در ۳  جلسه شرکت کردند، علاوه بر این، جلسات هیات رئیسه و برخی کمیسیون‌ها هم به طور مداوم با رعایت نکات بهداشتی برگزار شد.

رییس مجلس بیش از حدود ا وظایف و اختیارات پیگیر مسائل کرونا بود

جعفرزاده با بیان اینکه آقای دکتر لاریجانی نیز بیش از تمام حدود اختیارات و وظایف، هر روز در تماس با وزرا، استانداران و نمایندگان شهرها پیگیر مسائل کرونا بوده و همچنان هستند تاکید کرد: همه اقدامات ریاست مجلس و نمایندگان به صورت مستمر و گاه مستقیم از صدا و سیما پخش شده است بنابراین عاجزانه از این شخصیت های سیاسی می خواهم تقوای سیاسی را رعایت کنند و یک بحران را دستمایه تخریب رقیب سیاسی قرار ندهند.

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس دهم خطاب به ضرغامی با بیان اینکه دوران پساکرونا از آن شما و همفکران تان است، گفت: آقای ضرغامی شما و دوستان تشنگان خدمت تان چند وقت دیگر دندان روی جگر بگذارید تا مجلس یازدهم تشکیل شود آن وقت همه خواهیم دید که چگونه کشور را اداره خواهید کرد، بالاخره شما باید پاسخگوی وعده های داده شده باشید. اگر خیلی عجله دارید بدانید مدیریت دوران پساکرونا از آن شما است، متعلق به کسانی که در شرایط بحرانی حرکات ایذایی انجام دادند.

جعفرزاده با بیان اینکه دولت، مجلس و قوه قضائیه در موضوع بحران کرونا بسیار شجاعانه و سنجیده عمل کردند، ادامه داد: در چنین شرایطی آقایان به جای کمک به مجموعه کشور که با وجود همه مشکلات تحریمی و مشکلات بودجه ای کشور را بسیار خوب مدیریت کردند با بهانه گیری‌ و لج بازی‌های کودکانه به دنبال انتقام گیری سیاسی هستند.

وی خطاب به ضرغامی تاکید کرد: در این مدت شکل گیری بحران به جز سنگ اندازی چه ایده یا طرحی را برای عبور از شرایط سخت ارائه کردید؟ چه کمکی به مجموعه کشور کردید جز اینکه با توییت ها و طرح مطالب دروغ اذهان عمومی را مشوش کردید؟ واقعیت این است که ما در این مدت به جز چوب لای چرخ گذاشتن، مغلطه کردن، توییت دروغ زدن و تشویش اذهان کردن کمکی از شما ندیدیم.

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مطمئن باشید همین گروه به محض تشکیل جلسات علنی با بی انصافی خواهند گفت که همه مردم برای قطع زنجیره انتقال ویروس تلاش می کنند اما نمایندگان با تشکیل جلسات به فکر رتق و فتق امورات شخصی خود هستند و به نوعی دیگر مجلس را مورد هجمه قرار می دهند.

اخبار مرتبط

icon news

ضرغامی دلیل حذف فردوسی‌پور از صدا و سیما را فاش کرد+ فیلم

رئیس سابق صداوسیما در برنامه باغ رمضان از علت حذف شدن عادل فردوسی‌پوردر صداوسیما سخن ...

انتقاد تند ضرغامی از اعلام نشدن میزان مشارکت در انتخابات!

عزت الله ضرغامی رئیس سابق سازمان صدا و سیما واکنش تندی به اعلام نشدن میزان مشارکت در ...

رابین هود بازی ضرغامی برای رد گم کنی! + فیلم

پس از اینکه عزت ضرغامی پذیرفت که گمشدن ۹۴۷ میلیون دلار در صدا وسیما در دوران ریاست وی...

واکنش‌ ضرغامی به آملی لاریجانی/ چرا از طبری دفاع می کنی؟

عزت الله ضرغامی در حساب توئیتر خود به آیت الله آملی لاریجانی و دفاع او از طبری کنایه...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news