اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 11 خرداد 1399
15 فروردین 1399 15 فروردین 1399
21:03 21:03

راز کرونایی نیمار افشا شد

نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن  بدون این که نامی از او برده شود۹۵۰ هزار دلار جهت مبارزه با ویروس کرونا بین سازمان یونیسف و صندوقی در کشور برزیل تقسیم کرده است. این خبر حالا توسط رسانه‌های برزیلی افشا شده است.
 

به گزارش سلام نو، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن کمک مالی خود را به مبلغ ۹۵۰ هزار دلار جهت مبارزه با ویروس کرونا بین سازمان یونیسف و صندوقی در کشور برزیل تقسیم کرده است.

نیمار این حرکت خیرخواهانه را بدون اینکه بخواهد نامش فاش شود، انجام داده است. با این حال یکی از شبکه‌های تلویزیونی کشور برزیل موضوع کمک مالی ستاره پاری سن ژرمن را فاش کرده است.

در گزارشی که شبکه تلویزیونی SBT برزیل پخش کرده آمده است: "او ترجیح داد که کمک مالی خود را علنی نکند ولی ما قصد داریم این موضوع را به همه بگوییم چرا که وقتی شخصی کار خوبی انجام می‌دهد باید درباره آن صحبت شود. ما فکر می‌کنیم که این یک نگرش فوق العاده و بسیار مثبت است و می تواند برای سایر ورزشکاران نیز به یک موضوع انگیزشی تبدیل شود."

این کمک مالی در حالی از سوی نیمار انجام شده که در سرتاسر دنیا نیز اقداماتی مشابه این موضوع انجام می‌شود. به عنوان مثال بسیاری از بازیکنان تیم های مطرح اروپایی برای کمک به مبارزه با ویروس کرونا و البته مسائل اقتصادی باشگاه از گرفتن بخشی از حقوق خود صرف‌نظر کرده اند.

اخبار مرتبط

icon news

دلیل حضور بیرانود در دفتر پرسپولیس چه بود؟

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس سه‌شنبه هفته گذشته به دفتر این باشگاه رف...

لیگ فوتبال ژاپن بعد از ۴ ماه آغاز شد

 بعد از ۴ ماه وقفه به دلیل شیوع کرونا رقابت‌های لیگ فوتبال ژاپن از ۱۴ تیر از سر گرفته...

بازیکن کرونایی سپاهان خودش را معرفی کرد + عکس

امید نورافکن بازیکنی است که در تیم سپاهان درگیر ویروس کرونا شده است.

سپاهانی‌ها دوباره تست کرونا دادند+ عکس

بعد از مثبت شدن تست کرونا دو نفر از اعضای باشگاه سپاهان، بازیکنان و اعضای کادرفنی این...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news