اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 09 خرداد 1399
16 فروردین 1399 16 فروردین 1399
14:45 14:45

بازار طلا تا 20 فروردین رسما تعطیل است/ توصیه مهم به مردم

 ابراهیم محمدولى، رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: بازار طلا تا 20 فروردین رسما تعطیل است به مردم توصیه مى‌کنیم که تا هفته آینده خرید اینترنتی نکنند.

آغاز به کار بازار طلا بعد از ٢٠فروردین/ توصیه رییس اتحادیه طلا درباره خریدهاى مجازى

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه فعالیت بازار طلا رسما از ٢٠فروردین به بعد آغاز خواهد شد تاکید کرد: قیمت‌هایی که برای طلا و سکه در فضای مجازی و برخی کانال ها اعلام می‌شود چندان موثق نیست.

به گزارش سلام نو ،‌ ابراهیم محمدولی در گفت‌و‌گویی با بیان اینکه صنعت طلا تا روز بیستم فروردین ماه تعطیل است، اظهار کرد: از آنجا که فعالیت بازار و معاملات هنوز آغاز نشده بنابراین قیمت‌هایی که در برخی فضاها دیده می‌شود چندان موثق نیست.

محمدولی افزود: در این مدت اونس جهانی طلا نوسانات عجیب و غریب و بعضا افزایشی داشته به طوریکه طی چند روز گذشته قیمت هر اونس طلا حدود ٧٠ دلار افزایش یافته است.

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران تاکید کرد: قیمت‌های فعلی که برای طلا و سکه در برخی کانال‌ها اعلام می‌شود چندان واقعی نیست چراکه فعلا دادوستدی انجام نشده است، ازین رو به مردم توصیه می‌کنیم که تا هفته آینده و شروع کار معاملات بازار، خریدهای اینترنتی نکنند.

وی در پایان با تشریح قیمت طلا و سکه در بازار امروز بیان کرد: با توجه به نرخ اونس جهانی طلا که امروز به ١٦٠٨دلار رسیده، بهای هر مثقال طلای ١٧عیار دو میلیون و ٧٧٧هزار تومان، هرگرم طلای ١٨عیار ٦٣٩هزار تومان، قیمت هر قطعه سکه طرح جدید شش میلیون و ٣٦٠ و سکه طرح قدیم شش میلیون و ٣٠٠هزار تومان است.

او اضافه کرد: همچنین بهای هر قطعه نیم سکه دو میلیون و ٢١٠هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ٨٧٠ و سکه یک گرمی ٩٨٠هزار تومان است.

/اقتصاد آنلاین

اخبار مرتبط

icon news

قیمت سکه و طلا در پایان هفته

 قیمت هر قطعه سکه طرح جدید در بازار تهران به ۷ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان رسید و هر گرم ...

کاهش قیمت نفت برای دومین روز متوالی

قیمت‌ نفت در معاملات روز پنجشنبه بازارهای جهانی برای دومین روز متوالی با کاهش قیمت مو...

آخرین مهلت برای دریافت وام یک میلیونی کرونا

مهلت ثبت‌نام برای دریافت وام یک میلیونی کرونا به خانواده ها تا 10 خرداد از سوی وزارت ...

سکه امروز ارزان شد/ طلای 18 عیار به زیر 700 هزار تومان رسید

سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با کاهش 150 هزار تومانی به 7 میلیون و 350 هزار تومان رسی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news