اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 09 خرداد 1399
16 فروردین 1399 16 فروردین 1399
15:37 15:37

کمک ۶ میلیون دلاری اسکار به صنعت سینما در دوران کرونا

آکادمی اسکار اعلام کرد: به منظور حمایت از کارکنان سینما و خانوداهایشان که به دلیل شیوع ویروس «کرونا» با مشکلات اقتصادی مواجه شده‌اند کمک مالی ۶ میلیون دلاری خواهد کرد.

کمک مالی آکادمی اسکار به صنعت سینما در دوران کرونا

به گزارش سلام نو و به نقل از هالیوود ریپورتر، حدود ۴ میلیون دلار از این کمک مالی به طور مساوی بین «صندوق بازیگران» که از کارکنان پشت صحنه حمایت می‌کند و «صندوق سینما و تلویزیون» تقسیم خواهد شد. دو میلیون دلار باقی مانده از این کمک مالی نیز به برنامه‌های کمکی خود آکادمی که شامل کمک مالی به موسسات گوناگون می‌شود، اختصاص خواهد یافت.

«دیوید روبین» رئیس آکادمی گفت :«آکادمی تاریخچه طولانی در کمک به همکارانمان (در عرصه سینما)  به خصوص در شرایط دشوار دارد. همچنان که با شیوع ویروس «کرونا» مواجه شدیم، کمک به جامعه سینما که در سختی به سر می‌برند، وظیفه ما محسوب می‌شود. تعطیلی پروژه‌ها، کسب و کار و سالن‌های سینما عواقب بسیاری را در پی داشته است. با در نظر گرفتن کمک مالی برای «صندوق بازیگران» و «صندوق سینما و تلوزیون» و برنامه‌های آکادمی می‌توانیم به خانوداه بزرگ خود کمک کنیم.»

«داون هادسون» مدیرعامل آکادمی نیز بیان کرد :« در حال حاضر تمرکز اصلی آکادمی کمک به افراد جامعه‌مان است تا بتوانند این بحران بی‌سابقه را پشت سر بگذارند. با وجود کمک مالی ما، «صندوق بازیگران» و «صندوق سینما و تلویزیون» قادر خواهند بود خدمات ضروری  از جمله کمک‌های مالی، اسکان و حمایت از خانوداه را برای افراد بیشتری فراهم کنند.»

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

کتاب ژیژک درباره کرونا منتشر شد

کتاب «عالمگیر» با عنوان فرعی «کووید ۱۹ جهان را تکان می‌دهد» نوشته اسلاوی ژیژک با ترجم...

مداحی که کرونا را مسخره می کرد به دلیل کرونا فوت شد+ عکس

مداح خوزستانی که کرونا را مسخره می‌کرد به دلیل همین بیماری جانش را از دست داد.

آخرین مصاحبه صدیقه کیانفر در روزهای کرونایی

صدیقه کیانفر بازیگر پیشکسوت سینما ایران که صبح امروز بر اثر ایست قلبی دار فانی را ودا...

برگزاری بزرگترین کنسرت آنلاین کشوری بدون رعایت مسائل بهداشتی

شب گذشته مصادف با عید سعید فطر بزرگترین کنسرت آنلاین با اجرای همایون شجریان و با همکا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news