اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 11 خرداد 1399
16 فروردین 1399 16 فروردین 1399
20:28 20:28

کرونا آرایشگر رونالدو را عوض کرد+عکس

با شیوع ویروس کرونا و ضرورت در خانه ماندن، حالا وظیفه آرایشگری فوق ستاره پرتغالی به عهده همسرش است.

به گزارش سلام نو، فوق ستاره پرتغالی در روزهای اخیر به اشکال جالبی طرفداران خود را به پیروی از توصیه های بهداشتی برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا فراخوانده بود. به عنوان مثال او چند روز پیش با انتشار ویدئویی که در آن مشغول ضدعفونی کردن دست های کودکان خود بود، از هوادارانش درخواست کرد که بهداشت را به شکل جدی رعایت کنند.

در همین رابطه ساعاتی پیش فوق ستاره پرتغالی یوونتوس ویدئوی دیگری را در صفحه اجتماعی خود به اشتراک گذاشت که در نوع خود بسیار جالب توجه و منحصر به فرد به نظر می‌رسد؛ رونالدو در این ویدئو در حالی روی یک صندلی نشسته که همسرش یعنی جورجینا رودریگز مشغول کوتاه کردن موهای اوست. CR7 همچنین در این ویدئوی منتشر شده می گوید: " در خانه بمانید و تحت هر شرایطی از خود مراقبت کنید."

اتفاقی که درباره کریستیانو رونالدو طی سال‌های گذشته مشهود بوده به وسواس او در رابطه با مسائل ظاهری اش برمی گردد. برنده پنج باره توپ طلا و صاحب برند معروف CR7 همواره به مدل موهایش نیز توجه ویژه ای داشته است. وی حتی به جز کیفیت فنی فوق العاده اش به خاطر علاقه به امتحان مدل موهای مختلف نیز شهرت داشته است.

با این حال و با وجود وسواس ظاهری کریستیانو رونالدو که همه از آن باخبر هستند، او این بار وظیفه کوتاه کردن موهایش که حالا بیش از هر موقع دیگری بلندتر شده بود را به همسرش سپرد. رونالدو در واقع این کار را به منظور خارج نشدن از خانه و حفظ شرایط قرنطینه انجام داد تا مشخص شود که مسئله کرونا و جلوگیری از شیوع آن برای او از هر چیز دیگری حتی ظاهر و مدل موهایش مهم تر است.

نکته جالب دیگری که درباره رونالدو و مدل موهایش وجود دارد این است که اخیراً آرایشگر چندین ساله این فوق ستاره پرتغالی به قتل رسیده بود. مارکز فریرا آرایشگر معروف و اختصاصی این فوق ستاره پرتغالی بود که چند ماه پیش جسد او در هتلی واقع در شهر زوریخ پیدا شد؛ اتفاقی که باعث شد او بعد از چند سال طولانی مجبور به تغییر آرایشگر خود شود اما حالا به نظر می رسد که این وظیفه در دوران قرنطینه به گردن همسرش افتاده است.

/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

دلیل حضور بیرانود در دفتر پرسپولیس چه بود؟

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس سه‌شنبه هفته گذشته به دفتر این باشگاه رف...

پردرآمدترین ورزشکار جهان معرفی شد

راجر فدرر با ۱۰۶ میلیون دلار درآمد به عنوان  پردرآمدترین ورزشکار جهان معرفی و لیونل م...

لیگ فوتبال ژاپن بعد از ۴ ماه آغاز شد

 بعد از ۴ ماه وقفه به دلیل شیوع کرونا رقابت‌های لیگ فوتبال ژاپن از ۱۴ تیر از سر گرفته...

بازیکن کرونایی سپاهان خودش را معرفی کرد + عکس

امید نورافکن بازیکنی است که در تیم سپاهان درگیر ویروس کرونا شده است.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news