اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 09 خرداد 1399
17 فروردین 1399 17 فروردین 1399
14:07 14:07

فایل صوتی فتح الله زاده به مجیدی تنش را در استقلال رقم زد!

جزییاتی از دلیل اختلافات در باشگاه استقلال میان فرهاد مجیدی و علی فتح‌الله‌زاده منتشر شده که هنوز طرفین راجع به آن نظری نداده اند.

به گزارش سلام نو ، شنیده شده است که در طول ۱۶ روز مدیریت علی فتح‌الله‌زاده  در باشگاه استقلال در یکی از جلسات مابین فرهاد مجیدی و مدیرسابق آبیها  بحثی شکل گرفت که در ادامه فتح‌الله‌زاده از مجیدی می‌خواهد در صورتی که توانایی ادامه کار در این باشگاه را ندارد از سمت خود استعفا کند!


با تحقیق بیشتر درباره این موضوع و بررسی برخی موارد مشخص شد که به طور کلی در دوران کوتاه مسوولیت فتح‌الله‌زاده فقط یک جلسه بین این دو نفر برگزار شده که سعید رمضانی هم در آن حضور داشته و چنین حرفی از طرف سرپرست باشگاه مطرح نشده.


فرهاد مجیدی خیلی باتاخیر و چندین روز پس از شروع کار فتح‌الله‌زاده در استقلال و باوساطت اسماعیل خلیل‌زاده و سعید رمضانی و فرزاد مجیدی حاضر به دیدار با مدیر باشگاه شد .اما دلیل تاخیر و دلخوری فرهاد چه بود؟ مجیدی اعتقاد داشته که فتح‌الله‌زاده از منابع مالی مناسب برای اداره باشگاه برخوردار نبوده و پس از آنکه چند روز ابتدایی شروع فعالیت حاجی با پروپاگاندای شدید رسانه‌ای همراه بود، مجیدی از حاجی گلایه می‌کند که چرا در کنار بازدید از ورزشگاه امام رضا و کمپ حجازی و مصاحبه‌های حضوری متعدد تلویزیونی، یک سر به تمرین استقلال نزده و با بازیکنان درباره مشکلاتشان صحبت نکرده؟!


نتیجه انتقاد فرهاد با عصبانیت فتح‌الله‌زاده و ارسال فایل صوتی به فرهاد همراه می‌شود. حاجی می‌گوید اگر ناراحتی استعفا بده و برو! فرهاد هم در پاسخ می‌گوید دنبال استعفا نیستم. اگر می‌خواهی نباشم به صورت رسمی و مکتوب بنویس و برایم بفرست!


بعد از پاسخ فرهاد این دعوا ادامه پیدا نمی‌کند اما چند روز بعد فرهاد متوجه می‌شود که از این مشاجره تنها فایل صوتی فتح‌الله‌زاده برای خلیل‌زاده و چند نفر دیگر فوروارد شده که باعث می‌شود ارتباط مجیدی تا آخرین روز با فتح‌الله‌زاده قطع باشد و دلیل این کار را عدم امنیت و نبود امانتداری  لازم عنوان کرده بود.


اتفاق عجیب اینجاست که مجیدی تاکنون این موضوع را رسانه‌ای نکرده است اما ناگهان اخباری از این دعوا و روایت‌هایی که به نفع فتح‌الله‌زاده بود، مخابره شده است

/ورزش3

اخبار مرتبط

icon news

واکنش گلر استقلال به شایعات + عکس

سیدحسین حسینی دروازه بان تیم استقلال که این روزها حواشی عجیبی برایش به وجود آمده است ...

میلیچ در تمرینات استقلال حاضر شد

تمرین نوبت عصر تیم فوتبال استقلال با حضور میلیچ امروز پنجشنبه در مجموعه انقلاب برگزار...

فعالیت نقل و انتقالاتی استقلال آغاز شد

احمد سعادتمند تصمیم دارد زودتر از موعد مذاکرات خود را با بازیکنان استقلال که قراراداد...

جواب تست کرونای میلیچ اعلام شد

نتیجه تست کرونای هروویه میلیچ مدافع استقلال تهران اعلام و وی می‌تواند در تمرینات آبی ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news