اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه
شنبه 29 تیر 1398
25 دی 1397 25 دی 1397
15:30 15:30

فرمانده نیروی زمینی ارتش: روی پای خود ایستاده‌ایم

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در اکثر حوزه های تجهیزاتی نیروهای مسلح به ویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران به مرز خودکفایی رسیده و توانسته اند روی پای خود ایستادن را تجربه کنند.

به گزارش سلام نو،  امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید از یگان های این نیرو در استان سیستان و بلوچستان اظهارداشت: مهمترین هدف از حضور در استان سیستان و بلوچستان دیدار با مردم خونگرم این خطه از کشور و هم رزمان عزیزم در تیپ 188 و لشکر 88 زرهی زاهدان است .


وی تاکید کرد: یگان های نیروی زمینی ارتش در اوج آمادگی رزمی قرار دارند و علت حضور در این یگان ها نیز بازدید از دستاوردهای آمادگی رزمی و توان دفاعی کارکنان است.


فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: استان سیستان و بلوچستان همیشه مورد توجه و احترام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و یکی از ویژگی های بارز این منطقه پرداختن به موضوع مهم مرز و مرزبانی محسوب می شود.


امیر حیدری با بیان اینکه در تولید و دستاوردهای تجهیزاتی به خودکفایی دست یافته ایم خاطرنشان کرد: در اکثر حوزه های تجهیزاتی نیروهای مسلح به ویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران به مرز خودکفایی رسیده و توانسته اند روی پای خود ایستادن را تجربه کنند.


وی با بیان اینکه سیستان و بلوچستان با کشور دوست و همسایه افغانستان مرز مشترک دارد، گفت: از لحاظ سیاسی نیز ارتباط بسیار خوبی بین دو کشور برقرار است، همچنین در بعد نظامی ارتباط مطلوبی بین دوکشور حاکم است./ایرنااخبار مرتبط

icon news

بارش‌ها در کشور ادامه دارد

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به پربارش‌ترین استان‌های کشور...

تحریم های جدید از سوی ترامپ برای چند کشور

 رئیس جمهور آمریکا دستور قطع کمک به سه کشور هندوراس، السالوادور و گواتمالا را صادر کر...

جهانگیری: در شرایط فعلی کشور هیچ دغدغه و موضوعی مهم‌تر از اداره کشور و زندگی مردم نیست

معاون اول رئیس جمهور گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری به انسجام، وحدت و همدلی در کشور...

مرزهای کشور در امنیت و کنترل کامل هستند

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیروی زمینی ارتش برای کنترل مرزهای خود از انواع پهپاد ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news