اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 11 خرداد 1399
18 فروردین 1399 18 فروردین 1399
17:56 17:56

اظهار نظر جالب پیشکسوت پرسپولیس در مورد احتمال لغو لیگ

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت با توجه به اینکه بازیکنان درآمدی جز فوتبال ندارند اگر لیگ هم لغو شود باید حق و حقوق اعضای باشگاه پرداخت شود.

عزیزیان: با لغو لیگ هم باید حق و حقوق اعضای باشگاه‌ها پرداخت شود

به گزارش سلام نو، سعید عزیزیان  درباره حواشی ایجاد شده درباره ادامه برگزاری مسابقات فوتبال یا نیمه تمام ماندن آن اظهار کرد: در درجه اول امیدوارم این ویروس از کل دنیا خارج شود و حال مردم و جامعه بهبود پیدا کند. به نظر من باید صبر کنند و سپس لیگ را ادامه دهند. مثلا در لیگ دسته یک اگر تیم اول و دوم به لیگ برتر بیایند در حق تیم سومی که با تیم دوم فقط یک امتیاز فاصله دارد ، اجهاف می‌شود.

او ادامه داد: باید فکری بیاندیشند که تیمی ضرر نکند چرا که می شود بازی‌ها را در یک ماه‌ و نیم تمام کرد. هفته‌های زیادی تا پایان لیگ باقی نمانده است اما در درجه اول دوست داریم همه سلامت باشند و از طرفی هم دوست داریم تیم‌ها متضرر نشوند. به طور مثال خوشه طلایی ساوه که در آن فعالیت دارم، اگر لیگ لغو شود بسیار متضرر خواهد شد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره اینکه برخی می گویند می توان مسابقات را پشت درهای بسته برگزار کرد، افزود: تماشاگرها یک پای فوتبال هستند و طبیعتا فوتبال بدون آن‌ها لذت‌بخش نیست اما به هرحال باید چاره‌ای اندیشیده شود. اگر هم لیگ لغو شود، باید صحبت کنند تا حق و حقوق اعضای باشگاه‌ها پرداخت شود.

او درباره وضعیت قراردادهای اعضای باشگاه با توجه به تعطیلی لیگ گفت: اگر بازی‌ها انجام نشود، پرداختی‌ها هم صورت نمی‌گیرد. باشگاه‌ها باید در این حصوص تدبیری بی‌اندیشند چرا که ورزشکاران درآمد خاصی به جز فوتبال ندارند. مخصوصا قراردادهای لیگ یک چراکه درآمدها در این لیگ کم است و اگر هم بخواهند از آن کم کنند که دیگر چیزی باقی نمی‌ماند. در نهایت به نظرم باید جوری مسابقات را برگزار کنند که نه به باشگاه‌ها و نه به اعضا و کادر تیم‌ها ضرری وارد شود.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

دلیل حضور بیرانود در دفتر پرسپولیس چه بود؟

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس سه‌شنبه هفته گذشته به دفتر این باشگاه رف...

لیگ فوتبال ژاپن بعد از ۴ ماه آغاز شد

 بعد از ۴ ماه وقفه به دلیل شیوع کرونا رقابت‌های لیگ فوتبال ژاپن از ۱۴ تیر از سر گرفته...

بازیکن کرونایی سپاهان خودش را معرفی کرد + عکس

امید نورافکن بازیکنی است که در تیم سپاهان درگیر ویروس کرونا شده است.

سپاهانی‌ها دوباره تست کرونا دادند+ عکس

بعد از مثبت شدن تست کرونا دو نفر از اعضای باشگاه سپاهان، بازیکنان و اعضای کادرفنی این...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news