اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 05 خرداد 1399
18 فروردین 1399 18 فروردین 1399
19:32 19:32

درگذشت مادر پپ گواردیولا هم بر اثرکرونا+عکس

باشگاه منچسترسیتی خبر داد که مادر پپ گواردیولا، بعد از چند روز دست و پنجه نرم کردن با ویروس کرونا، جان خود را از دست داده است.

به گزارش سلام نو، ویروس کرونا به بزرگ ترین مشکل در سرتاسر دنیا تبدیل شده و روزانه تعداد زیادی جان خود را به دلیل ابتلا به این ویروس از دست می دهند. از طرف دیگر هنوز زمان دقیقی در رابطه با پایان یافتن کرونا و رهایی مردم در سرتاسر جهان از آن مشخص نشده است.دقایق پیش اما باشگاه منچسترسیتی خبر شوکه کننده ای را در رابطه با سرمربی اسپانیایی خود یعنی پپ گواردیولا اعلام کرد. این باشگاه تایید کرد که دولورس سالا کاریو، مادر پپ گواردیولا، بعد از چند روز دست و پنجه نرم کردن با ویروس کرونا، جان خود را در سن ۸۲ سالگی از دست داده است."در بیانیه باشگاه منچسترسیتی پیرامون فوت مادر سرمربی خود آمده است: " خانواده منچسترسیتی بسیار اندوهگین است چرا که باید گزارش کند دولورس سالا کاریو، مادر پپ گواردیولا در شهر بارسلونا بعد از ابتلا به ویروس کرونا در سن ۸۲ سالگی جان خود را از دست داده است. همه افراد مرتبط با این باشگاه صمیمانه ترین همدردی خود را در این روز های پریشان حالی به سمت پپ گواردیولا، خانواده و دوستانش می فرستند."


از طرف دیگر باشگاه رقیب یعنی منچستریونایتد نیز در توییتی ناراحتی خود را از این اتفاق اعلام کرده است: "همه در منچستر یونایتد از شنیدن این خبر وحشتناک ناراحت هستند. ما تسلیت صمیمانه خود را به پپ و خانواده اش اعلام می کنیم. "چند روز پیش بود که پپ گواردیولا مبلغ یک میلیون یورو را برای مقابله با ویروس کرونا به یک مرکز درمانی در ایالت کاتالونیا اختصاص داده بود. اسپانیا یکی از کشورهایی است که بیشترین آمار مبتلایان به ویروس کرونا را در سراسر جهان به خود اختصاص داده و تا به حال بیش از ۱۳ هزار نفر جان خود را به خاطر همین موضوع از دست داده‌اند.

/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

تانک روس به کرونا مبتلا شد

بدالرشید سعداله یف ستاره مشهور روس‌ها در کشتی که به تانک مشهور است هم به کرونا مبتلا ...

ابتلای شاگردان عنایتی هم به کرونا تایید شد

 3 شاگرد عنایتی به کرونا مبتلا شدند، رضا عنایتی سرمربی و یکی از مالکان تیم هودار که س...

تیم تراکتور هم کرونایی شد؟

باشگاه سرخپوش تبریزی اعلام کرد که به دلیل 4 مورد مشکوک به کرونا در بین بازیکنان این ت...

آمار بازیکنان کرونایی تیم گل گهر از زبان پزشک تیم

محمدعلی زارع، پزشک تیم گل‌گهر سیرجان گفت: آمار بازیکنان کرونایی تیم گل گهر کمتر از 9 ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news