اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه
یک‌شنبه 03 شهریور 1398
25 دی 1397 25 دی 1397
19:05 19:05

صدا و سیما پولی در بساط ندارد!

رئیس رسانه ملی در جلسه ای با نمایندگان مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با پیش‌بینی‌هایی که دولت داشته در سال98، 1800 میلیارد تومان کسری بودجه داریم و با این وضعیت در سال آینده برای تولید محتوا با مشکلاتی مواجه خواهیم شد.
کسری بودجه ۱۸۰۰ میلیارد تومانی صدا و سیما

به گزارش سلام نو،  احمدامیرآبادی فراهانی، عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز برخی از نمایندگان با علی عسگری، رئیس رسانه ملی، گفت: این جلسه با حضور 20 نماینده در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

وی ادامه داد: علی‌عسگری در این جلسه اعلام کرد، 20 شبکه ملی، 33 شبکه استانی و 10 شبکه برون‌مرزی در کشور فعال است که در مجموع؛ 66 شبکه تلویزیونی و 99 شبکه رادیویی است.

نماینده مردم قم در مجلس تصریح کرد: رئیس رسانه ملی همچنین تاکید کرد با پیش‌بینی‌هایی که دولت داشته در سال98، 1800 میلیارد تومان کسری بودجه داریم و با این وضعیت در سال آینده برای تولید محتوا با مشکلاتی مواجه خواهیم شد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس اضافه کرد: علی عسگری در این جلسه اعلام کرد 160 شبکه خارجی به زبان فارسی محتوا تولید می‌کنند و برای این کار حدود 35 هزار میلیارد تومان بودجه در نظر گرفتند.

امیرآبادی فراهانی اظهار داشت: نمایندگانی که در جلسه حضور داشتند مطالبی را عنوان کردند که یکی از این مباحث ضرورت کمک به این دستگاه حاکمیتی بود. مقرر شد؛ نمایندگان حاضر در جلسه، دغدغه‌ها و خواسته‌های رئیس رسانه ملی را در کمیسیون تلفیق مطرح کنند./برترین ها

اخبار مرتبط

icon news

بایکوت آیت الله هاشمی رفسنجانی توسط صدا و سیما

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی فرمانده جنگ 8ساله ایران همچنان در صدا و سیما جایی ندارد و در ...

انتقاد تند علی مطهری از نحوه اداره صداوسیما

علی مطهری گفت: اگر تلویزیون خصوصی شود مشکلات حل شده و مقداری از دخالت‌ها کم و به سمت ...

جشن بیست سالگی ۹۰ و سورپرایز عادل فردوسی‌پور+ فیلم

برنامه 90 که محبوبترین برنامه تلویزیون در سالهای اخیر نزد مردم شده، جشن 20سالگی اش در...

سریال «چرنوبیل» در صدا و سیما

برنامه «نقد سینما» قصد دارد امشب جمعه (۱۸ مرداد ماه) به نقد مینی‌سریال خارجی «چرنوبیل...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news