25 دی 1397
19:05

صدا و سیما پولی در بساط ندارد!

رئیس رسانه ملی در جلسه ای با نمایندگان مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با پیش‌بینی‌هایی که دولت داشته در سال98، 1800 میلیارد تومان کسری بودجه داریم و با این وضعیت در سال آینده برای تولید محتوا با مشکلاتی مواجه خواهیم شد.

کسری بودجه ۱۸۰۰ میلیارد تومانی صدا و سیما

به گزارش سلام نو،  احمدامیرآبادی فراهانی، عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز برخی از نمایندگان با علی عسگری، رئیس رسانه ملی، گفت: این جلسه با حضور 20 نماینده در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

وی ادامه داد: علی‌عسگری در این جلسه اعلام کرد، 20 شبکه ملی، 33 شبکه استانی و 10 شبکه برون‌مرزی در کشور فعال است که در مجموع؛ 66 شبکه تلویزیونی و 99 شبکه رادیویی است.

نماینده مردم قم در مجلس تصریح کرد: رئیس رسانه ملی همچنین تاکید کرد با پیش‌بینی‌هایی که دولت داشته در سال98، 1800 میلیارد تومان کسری بودجه داریم و با این وضعیت در سال آینده برای تولید محتوا با مشکلاتی مواجه خواهیم شد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس اضافه کرد: علی عسگری در این جلسه اعلام کرد 160 شبکه خارجی به زبان فارسی محتوا تولید می‌کنند و برای این کار حدود 35 هزار میلیارد تومان بودجه در نظر گرفتند.

امیرآبادی فراهانی اظهار داشت: نمایندگانی که در جلسه حضور داشتند مطالبی را عنوان کردند که یکی از این مباحث ضرورت کمک به این دستگاه حاکمیتی بود. مقرر شد؛ نمایندگان حاضر در جلسه، دغدغه‌ها و خواسته‌های رئیس رسانه ملی را در کمیسیون تلفیق مطرح کنند./برترین ها

دیدگاه خود را بنویسید