اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه 02 اردیبهشت 1398
25 دی 1397
19:05

صدا و سیما پولی در بساط ندارد!

رئیس رسانه ملی در جلسه ای با نمایندگان مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با پیش‌بینی‌هایی که دولت داشته در سال98، 1800 میلیارد تومان کسری بودجه داریم و با این وضعیت در سال آینده برای تولید محتوا با مشکلاتی مواجه خواهیم شد.

کسری بودجه ۱۸۰۰ میلیارد تومانی صدا و سیما

به گزارش سلام نو،  احمدامیرآبادی فراهانی، عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز برخی از نمایندگان با علی عسگری، رئیس رسانه ملی، گفت: این جلسه با حضور 20 نماینده در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

وی ادامه داد: علی‌عسگری در این جلسه اعلام کرد، 20 شبکه ملی، 33 شبکه استانی و 10 شبکه برون‌مرزی در کشور فعال است که در مجموع؛ 66 شبکه تلویزیونی و 99 شبکه رادیویی است.

نماینده مردم قم در مجلس تصریح کرد: رئیس رسانه ملی همچنین تاکید کرد با پیش‌بینی‌هایی که دولت داشته در سال98، 1800 میلیارد تومان کسری بودجه داریم و با این وضعیت در سال آینده برای تولید محتوا با مشکلاتی مواجه خواهیم شد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس اضافه کرد: علی عسگری در این جلسه اعلام کرد 160 شبکه خارجی به زبان فارسی محتوا تولید می‌کنند و برای این کار حدود 35 هزار میلیارد تومان بودجه در نظر گرفتند.

امیرآبادی فراهانی اظهار داشت: نمایندگانی که در جلسه حضور داشتند مطالبی را عنوان کردند که یکی از این مباحث ضرورت کمک به این دستگاه حاکمیتی بود. مقرر شد؛ نمایندگان حاضر در جلسه، دغدغه‌ها و خواسته‌های رئیس رسانه ملی را در کمیسیون تلفیق مطرح کنند./برترین ها

اخبار مرتبط

همه می‌دانیم برکناری فردوسی‌پور اجرای یک دستور بود!

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: کنار گذاشتن آقای عادل فردوسی‌پور از برنامه نود...

آقای رسانه ملی؛ با «عزت ملی» این ملت دیگر شوخی نکن!

بعد از رسوایی اخیر صدا و سیما در تخلف در رای گیری برنامه های محبوب تلویزیون این بار ا...

شناسایی متقلبان در جشنواره تلویزیون

وزیر ارتباطات با هشتگ حق الناس در توییتی از شناسایی متقلبان در جشنواره تلویزیون خبر د...

ماجرای روبیکا و درآمدهای نجومی آن چه بود؟

در حالی که به یکمین سالگرد حکومت فراگیر توسکا و روبیکا بر تبلیغات صداوسیما نزدیک می‌ش...

دیدگاه خود را بنویسید