اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 08 خرداد 1399
20 فروردین 1399 20 فروردین 1399
15:13 15:13

طاووس رنگارنگ زیبا در پشت بام یک خانه در تهران+عکس

رییس ایستگاه شماره ۲۳ آتش نشانی تهران، از نجات یک طاووس رنگارنگ زیبا که در پشت بام یک خانه قادر به پرواز کردن نبود خبر داد و گفت: در صورت مشاهده هر نوع جانوران و یا پرندگان وحشی به آتش نشانی اطلاع دهید.

طاووس سرگردان در پشت‌بام منزلی در تهران به دام افتاد/ عکس

به گزارش سلام نو، رییس ایستگاه شماره ۲۳ آتش نشانی تهران اعلام کرد: یک قطعه طاووس که در پشت بام یک منزل مسکونی در مجیدیه شمالی سرگردان شده و قادر به پرواز نبود، توسط آتش نشانان بدام افتاد.

به گزارش روز چهارشنبه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، «رضا مهرورز» در این باره گفت: ساعت ۹ امروز در پی تماس ساکنان یک منزل مسکونی با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی و درخواست کمک از آتش نشانی، بی‌درنگ یک گروه از آتش نشانان به کوی مجیدیه شمالی حرکت کردند.

وی افزود: هنگامی که نیروهای آتش نشانی به محل رسیدند مشاهده کردند که یک طاووس رنگارنگ زیبایی در پشت بام یک منزل یک طبقه مسکونی نشسته و نمی تواند پرواز کند.

رییس ایستگاه شماره ۲۳ آتش نشانی تهران ادامه داد: آتش نشانان بلافاصله با استفاده از تجهیزات ویژه و بی آنکه آسیبی به این طاووس برسد، سرانجام توانستند این پرنده زیبا را در پشت بام به دام اندازند.

وی با بیان اینکه این پرنده پس از انتقال به ایستگاه آتش نشانی تحویل مراجع ذیصلاح محیط زیست شد، به شهروندان توصیه کرد، در صورت مشاهده هر نوع جانوران و یا پرندگان وحشی از هرگونه اقدامی خودداری کنند و بی درنگ با سامانه ۱۲۵ تماس برقرار کرده و موضوع را به آتش نشانی اطلاع دهند.

/ایرنا

اخبار مرتبط

icon news

سردار رحیمی: خودروهای احتکاری فاقد پلاک هستند

سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: تمام خودروهای احتکارشده فاقد شماره‌گذاری ...

تصاویری از خودکشی ناموفق در خیابان بخارست تهران+ فیلم

فردی که امروز در خیابان بخارست قصد خودکشی داشت با دخالت آتش نشانی از تصمیم خود منصرف ...

کشف 402 خودروی احتکاری مربوط به 2 نفر!

سرهنگ کیانوش نظری رییس کلانتری 154 چیتگر، از کشف 402 خودرو احتکار شده در 2 پارکینگ خو...

مدیریت بحران: تهرانی ها هوشیار باشند

رضا کرمی‌محمدی، رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران گفت: بهتر است مردم در 48 ساعت آیند...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news