اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 07 خرداد 1399
20 فروردین 1399 20 فروردین 1399
19:25 19:25

وعده 7 میلیارد تومانی سرپرست پرسپولیس چه شد؟

با وجود اینکه سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس وعده داده بود 7 میلیارد تومان برای باشگاه فراهم می‌کند، اما هنوز خبری از این رقم نیست.

ورود به هیات مدیره پرسپولیس با وعده 7 میلیارد تومانی

به گزارش سلام نو، در حالی که روز گذشته عنوان شد که مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس برای جذب یحیی و دادن بخشی از پول کالدرون دو میلیارد تومان از عبدالرضا موسوی عضو سابق هیات مدیره استقلال قرض گرفته، موسوی با انتشار پستی در اینستاگرام این مسئله را رد کرد. اما انتشار پست تکذیب توسط موسوی دو دلیل داشت؛ یکی درخواست رسول پناه و دیگری حمله هواداران استقلال به صفحه او بابت اینکه چرا به عنوان یک استقلالی، به پرسپولیسی‌ها کمک مالی کرده است.

تسنیم در این مورد نوشته که رسول پناه به این شرط به عضویت هیات مدیره پرسپولیس درآمده که 7 میلیارد تومان پول برای باشگاه فراهم کند. اما حالا مشخص شده که او تا به حال تنها دو میلیارد تومان پول آورده که ظاهرا همین دو میلیارد تومان هم پولی است که از موسوی قرض گرفته بود.

موسوی به رسول پناه مهلت داده بود تا 20 فروردین (امروز) این دو میلیارد تومان را پس بدهد اما رسول پناه هنوز نتوانسته این رقم را پس بدهد که با این حساب بعید نیست موسوی برای پس گرفتن پول، مراحل قانونی را طی کند.

حالا و در شرایطی که احتمال ایجاد تغییرات در بدنه مدیریتی باشگاه پرسپولیس بسیار زیاد شده، رسول پناه جایگاه خود را در خطر می بیند چراکه او نه تنها 7 میلیاردی که وعده اش را داده بود برای باشگاه فراهم نکرده، بلکه همان دو میلیارد تومانی که قرض گرفته بود را هم پس نداده و این موضوع، کار را برای ماندن او سخت می کند.

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

اختلاف افکنی بین بازیکنان پرسپولیس توسط گزینه های مدیرعاملی!

باشگاه پرسپولیس این روزها با وضعیتی قرمز مواجه شده است زیرا برخی گزینه‌های مدیرعاملی ...

نشست هیئت مدیره پرسپولیس در سکوت خبری

هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس امروز (یکشنبه) تشکیل جلسه داد و در پایان با هیچ یک از خبرن...

رسول‌پناه خبر استعفایش را تکذیب کرد

مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس خبر استعفایش از مقام سرپرستی باشگا...

علی رغبتی گزینه اصلی مدیرعاملی پرسپولیس؟

به نظر می رسد علی رغبتی یکی از اعضای هیئت مدیره پرسپولیس شانس بیشتری برای مدیرعامل شد...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news