اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 06 خرداد 1399
20 فروردین 1399 20 فروردین 1399
20:58 20:58

واکنش اینیستا به موفقیت ژاپن در مهار کرونا

ستاره پیشین بارسلونا که حالا در لیگ ژاپن بازی می کند علت مهار کرونا در این کشور را رعایت نکات بهداشتی و قوانین قرنطینه دانست.

به گزارش سلام نو، آندرس اینیستا بعد از گذراندن ۱۶ سال فوق العاده در بارسلونا نهایتاً در تابستان ۲۰۱۸ از این تیم جدا شد و فوتبال آسیا و جی لیگ ژاپن را به عنوان چالش جدید خود انتخاب کرد.

ویروس کرونا به بحث روز دنیا تبدیل شده است. با این حال اینیستا می‌گوید که این ویروس در ژاپن مهار شده است. او در این باره گفت: " همه چیز از سه ماه پیش شروع شد و فکر می‌کنم که حالا در اینجا همه چیز تحت کنترل است. مردم به خیابان ها نمی روند. همچنین از همان دقیقه اول شیوع این ویروس مدارس و سایر مکان های مهم بسته شد. همه اینها عواقب را به حداقل رساند و باعث شد که کار مهار این ویروس راحت شود."

اینیستا در رابطه با روز های قرنطینه و انجام تمریناتش نیز گفت: " ما هر کدام برنامه های فردی خاصی داریم. از طرف دیگر جلسات بدنسازی از طریق ویدئو کنفرانس برگزار می شود. در اینجا خوشبختانه ، ما در یک جزیره کوچک قرار داریم و می توانیم برای پیاده روی یا دویدن بیرون برویم."

اینیستا همچنین در رابطه با احتمال از سرگیری رقابت‌های لالیگا نیز گفت: " فکر می‌کنم که هیچ کس نمی داند چه زمانی رقابت‌ها شروع خواهد شد. همه چیز غیر قابل پیش بینی است اما در حال حاضر به نظر می‌رسد که برگزاری ادامه فصل مشکل خواهد بود. با این حال همه ما اطمینان که در تابستان اوضاع بهتر خواهد شد و فصل می تواند کامل شود."

/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

4 بازیکن لیگ برتری به کرونا مبتلا شدند+ اسامی

تست کرونای 4 بازیکن تیم گل گهر سیرجان مثبت اعلام شد

تانک روس به کرونا مبتلا شد

بدالرشید سعداله یف ستاره مشهور روس‌ها در کشتی که به تانک مشهور است هم به کرونا مبتلا ...

ابتلای شاگردان عنایتی هم به کرونا تایید شد

 3 شاگرد عنایتی به کرونا مبتلا شدند، رضا عنایتی سرمربی و یکی از مالکان تیم هودار که س...

تیم تراکتور هم کرونایی شد؟

باشگاه سرخپوش تبریزی اعلام کرد که به دلیل 4 مورد مشکوک به کرونا در بین بازیکنان این ت...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news