اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 16 خرداد 1399
29 فروردین 1399 29 فروردین 1399
10:08 10:08

آغاز مراسم «رژه خدمت» در تهران و سراسر کشور

ارتش جمهوری اسلامی ایران با شعار «مدافعان وطن، یاوران سلامت» در سراسر کشور «رژه خدمت» را در صبح جمعه  ۲۹ فروردین اجرا می کند.

مراسم «رژه خدمت» ارتش آغاز شد

مراسم «رژه خدمت» ارتش آغاز شد

مراسم «رژه خدمت» ارتش با شعار «مدافعان وطن، یاوران سلامت» با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و فرماندهان عالیرتبه لشگری همزمان در تهران و سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش سلام نو، ارتش جمهوری اسلامی ایران، همزمان با روز ارتش و بزرگداشت حماسه‌آفرینی‌های نیروی زمینی قهرمان صبح امروز - جمعه  ۲۹ فروردین - در سراسر کشور «رژه خدمت» برگزار کرد.

این مراسم صبح امروز (جمعه ۲۹ فروردین) با حضور امیر امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش، امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش، امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش، امیر عزیز نصیر زاده فرمانده نیروی هوایی ارتش، امیر علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در مرکز آموزش‌های شهید امان‌اللهی نیروی زمینی ارتش در تهران و همزمان در سراسر کشور آغاز شد.
در این رژه، نمونه‌هایی از تجهیزات رفع‌آلودگی، بیمارستان‌های سیار، خودروهای طراحی و بهینه شده و همچنین کمک‌های مومنانه کارکنان ارتش برای امدادرسانی به ملت شریف ایران در مبارزه با ویروس کرونا از مقابل جایگاه ویژه عبور می کنند.

این رژه همزمان با تهران در ۲۴ مرکز استان برگزار و یگان‌های حاضر در این رژه، بلافاصله پس از عبور از جایگاه، برای رفع آلودگی و ضد عفونی معابر و همچنین اقدامات مردم‌یاری بلافاصله به مناطق کم برخوردار و دورافتاده اعزام می شوند.

/ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

اطلاعیه روابط عمومی ارتش درباره مصاحبه اخیر دریادار سیاری

روابط عمومی ارتش  درباره  گفت و گوی معاون هماهنگ کننده ارتش اطلاعیه ای صادر کرد.

تصاویری واقعی از محل اصابت موشک کروز به ناوچه کنارک+ جزئیاتی از علت حادثه

از محل اصابت موشک به ناوچه کنارک تصویری دقیق منتشر شده است. 

اعلام اسامی 19 شهید ناوچه کنارک

اسامی شهدای حادثه اصابت موشک به ناوچه کنارک در بندرعباس اعلام شد.

تعداد شهدای حادثه ناوچه کنارک به 19 تن رسید/شناور غرق نشده است

روابط عمومی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران جزئیاتی درباره چگونگی بروز حادثه بر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news